At Saklamaz

Mevcut Müşteri

Zaten bir müşteri iseniz, lütfen giriş yapınız:

Yeni Müşteri

veya aşağıdaki ayrıntıları doldurarak yeni üyemiz olun:

(*)
(*)
(*)
(*)
(*)

ÜYELİK ŞARTLARI

ORTAKLIK, ÜYELİK ve BAĞIŞ ŞARTLARI

1-  Paket ücretleri net olup masraflar üyeye aittir. 

2- Ortakların üye olduktan sonra yaptıkları ödemeleri mutlaka bildirmeleri zorunludur. Ortak bildirim yaptıktan sonra üyelikleri aktif hale gelmektedir. Tüm bilgilendirmeler ve yazışmalar info@atsaklamaz.com adresine yapılmalıdır. İstendiği taktirde kimlik bilgileri, adres ve telefon bilgileri (istendiği takdirde) site yönetimine iletmeleri zorunludur (bu bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır) 

3- Ortaklar ücret yatırarak hissedarı oldukları altılı kuponlarındaki Tahminlerin tamamı veya bir bölümünü, kaynak gösterilse dahi paylaşılamaz, elektronik ortamda veya farklı mecralarda izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz.

4- Farklı bir mecrada veya sosyal medya ortamında yarış yazarlığı, yorumculuk, tahmincilik ve paylaşım yapanların vs. kendilerinin ve yakınlarının abonelikleri teredütsüz silinecektir. Site genelindeki yorumlar bölümlerinde farklı tahminci veya sitenin reklamını yapanlar, onlarla ilgili bilgi payaşımı yapan üyelerinde, üyelikleri ihtarsız iptal edilir.

5- Site kuralları dışına çıkan üyeliğinin düşürülmesi halinde abonelik ile ilgili haklarda kaybolur. İade söz konusu değildir. 

6- Sitede kullanılan kullanıcı adları genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır.

7- Site abonelerin her girişlerinde, sistem otomatik olarak ip adreslerini kayıt altına almaktadır.

8- Ortaklık paketleri sadece bireysel kullanım içindir, birden fazla kişi kullanamaz. Usulsüz kullanım  tespit edilmesi halinde uyarı yapılmaksızın abonelik iptal edilir.

9- Usulsüz kullanımdan ötürü site aboneliği sistem tarafından otomatik olarak düşürülecek ve abone haklarını kaybedecektir. 

10- Sitemize yapılan yorumlar adminler tarafından kontrol edildikten sonra sitede gösterime sunulacaktır.

11-
 Kaba ve diğer üyeleri de rahatsız edecek şekilde aşırı dozda eleştiri yapanların ve uyarılara rağmen olumsuz mesaj göndermeye devam eden abonelerin site üyelikleri, uyarı yapılmadan silinecek, tekrar abonelikleri de kabul edilmeyecektir.


12-
 Sitemiz gerekçe göstermeden, üyelikleri ve abonelikleri kabul etmeme ve iptal etme hakkına sahiptir.


13-
 Sitemize abone olabilmek için 18 yaşından büyük olunulması gerekmektedir.


14-
 Site kuralları ihlali tesbitinde, sistem tarafından kayıt altına alınan ip adresleri esas alınacak ve yasal işlemlerde kullanılacaktır.


15-
 Sitemiz ortaklık paketlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


16-
 Sitemiz hiçbir şekilde yorumlarımız, tahminlerimiz ve kuponlarımız sonucu kazanç garantisi vermemektedir. Ortak kuponlar Türkiye Jokey Kulübü E-Bayi sistemi veya Ganyan bayisi kanalı vasıtası ile resmi olarak yatırılır, belirli zamanlarda paylaşılır.


17-
 Ortaklık ücreti ödeyerek siteye üye olan, oynanan altılı kuponlarına ortak olma hakkı kazanan üyelerimiz bu şartları kabul etmiş sayılacaklardır.