Eski Tahminler

Eski Tahminler

ufukcakirlogo19

04.05.2021 SALI ADANA

İlk ayakta son yarışları çok kötü olsa da TEKKURŞUN iyi koşacak bilgisi var.

Cazip tek yazayım gelmezse, yatarsam da dörtlü ganyan yaparım diyenler olursa ikinci ayakta önerim TRACTOR olacak. İdmanlarında çok kendini göstermemesine rağmen yarışta çok iyi koşacağı söyleniyor.  

SUMMER PICTURES nun son ikinci kaldığı yarışta kimlerle koştuğuna bir bakın, burada ki bir çok ismi geçtiğini göreceksiniz. Bugünde hedef yaparak koşuyor, uygun rakipleri yanında kupona öncelikli olarak yazın. Kalabalık yarış ama favoriler arasında bitecek gibi göründü.

YILDIZHAN son koşusunda üzerinde olan Mehmet Akyavuz ile iyi anlaştı, kim varsa direndi kazandı, bir çok kez yarışı izledim, kim gelirse devam edecek bir hali vardı. İdman pistinde takip ediyorum bugün daha da iyi gördüm tek yazalım.

KATRECİK ilk defa koşacak ama seriliği kulağıma kadar geldi, çıkışla birlikte alacağı liderliği fotoya kadar taşıyacak performansa sahip bir isim deniyor. Belki tek yazsak çok mantıklı bir kupon olacaktı ama tay yarışı diye bir kaç rakip gözüme takıldı, burayı kalabalık tuttum.

SERVEYRON son Adana çim pist koşusundaki performansı tekrarlaması halinde bugün kazanmasını bilecektir. Kuponumu bu safkan  üzerine kuracaktım ama PERİ ANA ve MERVE ANA çok yi koşoacak bilgisi geldi. İkiside sürpriz bu ikiliyi dileyen ekleyebilir.

ALTILI

1.AYAK : 6.3.4.2.7.10
2.AYAK : 2.3.12.10.11.6
3.AYAK : 2.4.7
4.AYAK : 4-YILDIZHAN
5.AYAK : 5.8.1.3.7
6.AYAK :
2.11.7

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar

1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- 
Geniş Altılımızı tamamen profesyonel oyuncularımız ve ortak kupon yapan üyelerimiz için yayınlıyoruz.

Gerisi size kalmış...