Eski Tahminler

Eski Tahminler

24.02.2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL

BLACK OLIVA: Startla birlikte yarışın liderliğini alarak koşuyu forse ederse, çok ters bir performans çıkarıp bitirebilir.  Favoriler yanında safkan Çok cazip çıkar, yalnız CHARLIE son yarışında olduğu gibi en geri beklemez  safkanı çok kaçırmaz önde liderlik mücadelesi kızışırsa çok ters bir at gelme ihtimalide olur. Çok 

CERENSEL: Kazandığı yarış güzeldi, Apranti ile dördüncü olduğu yarışında kötü değildi ama son yarışında Ahmet Çelik bindi ben beğenmedim. Son yarışını baz almadan bugün direk öne düşenlerden bir olur, iyi yer tutarsa  etkili koşar diye başa koydum. Etkili binerse Akın Sözen ile beraber çok şanslı olduklarını düşündüm.

PERSIAN ROSE: Son Kocaeli koşusunda bekleneni verememiş olsa da bugün grubun önünde rahatsız edilmeden koşuyu forse edecek olan safkan son metrelerde mücadeleden vazgeçmeden direnecek ve büyük ihtimal yarışı kazanacak.  Ben iki tekli altılımda bu safkanı tek bıraktım geniş kuponda yanına CENTENARIO, SHE IS THE ONE, KIND OF BLUE ve MYSTIC STAR ekledim..

ORHUNKAAN: Kazandığı koşuda  güçlü ataklarla gelen ve tüm rakiplere hakim olup kazanan bu safkan üç yarıştır kendini oldukça gösteriyor ve  her zaman iyi koşacak izlenimi bırakıyor. Bugün Kocakaya ağırlıklı kupon yaptık ama yine bu safanı da kuponumda tek yazıyor favori çıkacak safkanın kazanacağına inanıyor, cazip sonuç beklemiyorum.

RUBIN ROYAL: Bugün altılıyı misliye çevirmek isteyenler için güvenilir isim olan bu safkanda da Kocakaya var. Üç yarış arka arkaya Kocakaya kazanırmı derseniz olma ihtimali yüksek diyorum ama  tempoyu fazlaca yükseltip başlarda kendini fazlaca yormaz, bizi satışa getirmez ise kazanacaktır. İdareli önde götüreceği  yarışta kaçmasa bile son 600 de temposunu yükselterek yarışın liderliğini alırsa dışından veya içinden kim gelirse gelsin, rakiplerinin ataklarına karşı koyarak kazanabilir. 4+4=8 bizim tekler Matematik hesabına da uyuyor ama geniş altılıda MALALA ve ATEŞİNKIZI olacak.

ŞANARHAN: Uzun aradan sonra üçüncülük alıp arkasından son iki yarışı tatminkar koşan ama tabelanın son sıralarında yer bulan bu safkan İstanbul pistinde çok farklı koşacaktır. Bu yarış zor, bazı safkanlar çok ön planda ama Müslüm Çelik bariz hata yapmaz ise kazanma ihtimali yüksek, başta düşünmekte fayda var         .

ÜÇ TEKLİ ALTILI (24 TL)
1.AYAK: 1.3.8.13.6.7.2
2.AYAK: 9.7.1.3.13.2.5
3.AYAK: 4-PERSIAN ROSE
4.AYAK: 4-ORHUNKAAN
5.AYAK: 8-RUBIN ROYAL
6.AYAK: 9.10.8.13.3.2.11

ALTILI
1.AYAK: 1.3.8.13.6.7.2
2.AYAK: 9.7.1.3.13.2.5
3.AYAK: 4.11
4.AYAK: 4-ORHUNKAAN
5.AYAK: 8.7.2
6.AYAK: 9.10.8.13.3.2.11

BOL ŞANSLAR