14.05.2021 CUMA İSTANBUL

ufuk k3

Bugün uzun yazmaya vakit olmadı, zor yarışlar var, şablon verip güvendiğim isimler hakkında kısa notlar yazdım. Bayramda da Mesai devam ediyor, bize tatil yok...

PRENSES AYŞE: Bugüne kadar hep startta oyalanan ve bu yüzden kazanamayan safkanı en sonunda uzun çimde birincilikle tanıştırdılar. 1900 çimde 3 Şart kazanarak ilk birinciliğini alan safkan bugün 1400 e iniyor ama sorunları kalmadı, starttan normal çıkacak deniyor. Ben yinede güvenemedim ilk sıraya yazıp rakipleri ile beraber değerlendirdim .

HİPERAKTİF: Bu safkanın bugüne kadar koşan 9 kardeşinin 5 tanesi ilk yarışını kazandı. Safkanlar belki Şampiyon isimler değil ama ilk yarışlarında kendini gösteren isimler. Bu safkan bugün çok şanslı olur.

OĞLUM FATİH: Bekleme ile etkili olan, grubun en gerisinde virajı dönse de gayet iyi koşan, düzlük dönüldükten  sonra yükselttiği hızı ile rakiplere sıkıntılı anlar yaşatan ve  uygun rakipleri yakaladığında kazanacak performansı olan safkan Karataş'ın çok fazla beklemem yapmaması durumunda kazanacaktır. ben ilk altılıda tek bıraktım ikinci altılıda yanına rakiplerini de  yazdım.

KARA MAÇA: Bekleme yarışlarını iyi yapan safkan devamlı iyi koşuyor ama benim beklediğim yarışları bir türlü yapamayan bomba yapma zamanı gelmiş DELAWARE ile çok ciddi bir mücadele içinde olacak gibi görünüyor. 

MOSTAR KÖPRÜSÜ: Aslında bu tip ilk defa koşan rakipleri tek yazmak riskli ama sahadan Mostar Köprüsü için kolay kazanır haberleri geldi. Kardeşleri hem ilk yarışlarında iyi koşmuş isimler, hem de bu safkan iyi hazırlıkları ile kendini belli etmiş, kaliteli, kapasitesi yüksek bir safkan. Güvenemezseniz siz at eklersiniz.

MYSTIC STAR: Son yarışında kötü koşmuş gibi görünse de ikincilikler sonrası altıncı olduğu yarışında bile 4 boy geride tamamlamıştı. Bu tip orta mesafeyi de seviyor kendini çok daha net gösteriyor. Bugün favorilerden biri çıkmış durumda ve Karataş'la iyi koşması muhtemel isimlerden biri. Yapmış olduğu işlerinde gayet sağlıklı göründüğü söylenen safkan için kazanır bilgisi geldi. Benim kuponumda başta alıyor ama çok at yazdım dileyen az ata indirsin.

2.ALTILIM
1.AYAK: 3.10.6.9.2.7
2.AYAK: 9.1.3

3.AYAK: 1.5.2.3
4.AYAK: 1.4.8.3

5.AYAK: 6-MOSTAR KÖPRÜSÜ
6.AYAK: 6.12.9.2.1.4.10

BOL ŞANS DİLİYORUM.

You have no rights to post comments