09.05.2021 PAZAR İSTANBUL

09.05.2021 PAZAR İSTANBUL

İstanbul'da ilk altılıda çok ciddi bir ikramiye beklemiyorum. Beş ayak plase sürpriz gelir, şu an favorilerden biri olarak gözüken benimde  kazanacağını düşündüğüm CHAOTIC kazanırsa tatmin edecek bir ikramiye verebilir. 2100 metrede aralardan çıkıp çok etkili ataklar yapabilecek safkan bugün düzlükte tek yazanlara keyif yaptırır diye  düşünüyorum.

Günün ilk koşusunda sonlarda güçlü ataklar yapabilecek, ilk koşusunda bile geç adapte olup kazanmış ÖMER IN MY HEART çok farklı duruyor. Dördüncü at çıkmış bizim için iyi.

Bugüne kadar dört yarış kazanmış her pistte birincilik almış NAKIŞ ikinci koşuda kazanabilir.

Tanatar ekürisinin safkanı NIGHT LATERNE orijin olarak kuvvetli görünüyor. Bu safkan içinde kendini buldu kazanır dense de üzerinde belalımız olduğu için  tek yazmadım. 

Maiden koşuda özellikle STRAWBEER GIRL koştuğu yarıştan sonra daha iyi duruma gelmiş olması nedeniyle dikkat çekiyor. Ama bu kadar kalabalık Maiden her sonuca açık, rakiplerini de yazarak değerlendirdim.

Anneler günü kşusunda GÜLHATMİ için bu sefer kazanır diye duydum ama baktım çok içime sinmedi. Burası gerçekten zor, atlar kendilerini her an gösterebilir, ters performans sergileyebilirler, cazip sonuç çıkabilir.

Benim çok inandığım isimlerden biride ROMANI KALİBRE ve çalışmalarında dikkat çekiyor, jokeyi iyi tanıyor. Safkan biraz sert jokey ister, son yarışında olmadı, çocuk beceremedi tabela dışı Ahmet Çelik iyi çalıştı ama ikinci kaldı. İki rakibiyle beraber değerlendirdim.

ULAN BATOR için bu sefer hem rakipler uygun hem de jokey değişikliğine gidildi,  Halis Karataş ile etkili olacak, kazanabilir  tutuyorum. Ben ikinci altılıda bu safkanı tek bıraktım.

Günün en zor ayaklarından biri olarak son ayak görünüyor. Önde yarışı süratlendirecek isimler olsa da yarışta çok yüksek bir tempo çıkmaz, 1400 metrede önde iyi bekleme yapacak olan, çalışmalarında beğendiğim LADY CURRY bence çok şanslı olacak. QUEEN STAR  bekler , Müslüm geç kalmaz zamanında yürürse şanslı olacak. Son yarışlarında bir iyi bir kötü ama bu sefer çok iyi hazırlandı bilgileri gelen SUNDAY STORM yine ilk sırayı zorlayabilir.  İdmanları gayet iyi görünen LARAMİNA ile TH EBEST DEFNE'de iyi koşacak deniyor.

- - - - - - - - - - - - -

2.ALTILI
1.AYAK: 6.7.2.4.3
2.AYAK:
17.3.4.10.12.11
3.AYAK: 15.10.12.8
4.AYAK: 7.1.2

5.AYAK
: 4-ULAN BATOR
6.AYAK
: 10.14.16.17

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar

1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- 
Geniş Altılımızı tamamen profesyonel oyuncularımız ve ortak kupon yapan üyelerimiz için yayınlıyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments