08.05.2021 CUMARTESİ İZMİR

08.05.2021 CUMARTESİ İZMİR

İzmir yarışları insanı kör eder, çalışmak isteyenler için 24 saat baksan bitmez, çok cazip biter, bir kaç tane sıfır puan kazanabilir, özellikle ikinci üçüncü ayak kim gelirse şaşırmam.  Kupon yaparken son kararı yine kendi çalışmalarınıza göre verin.

MEDICANE: Gayet güzel işler yaparak bu koşuya hazırlandı, genel durumunun gayet iyi olduğu bilgisi geldi, Mustafa Çiçek deklare ettiler, ilgilileri çok güveniyor bu sefer kazanır deniyor. Ben ilk ayak üç favori ile geçtim.

DANCING ADDER: Büyük ihtimal kaçacak, bu safkan arkasında yer tutacak yarışın büyük favorisi önünde biraz önde yalnzı kalırsa, rakibinin önünde virajı biraz avantajlı dönerse kendini birincilik mücadelesi içinde bulacak.   Bugün kaçacak olanları yakın geride takip edip sonlarda gelmeye çalışacaklar TURGUTLU EFESİ e VECTOR rakip olur.

ANGELETTA: Son yarışı çok başarılı olan safkan yarım boyla kaybetti ama en az kazanan kadar iyi koştu. Yarışın hemen başında önde kendine yer bulacak, uygun tempo ile yarışı forse edecek, sonlarda rakipleri güçlü ataklar ile gelselerde hepsine dirnip bence sonuca gidecek. Ben risk alıp tek değerlendirdim.

GENÇBERK: Son iiki yarışında kötü değildi ama hep geçilecek  bir isim buldu ama gitgide iyiye doğru gidişat gösterdi. Bugün son yarışına göre daha uygun bir kilo ile yarışacak ve kendi temposunun üstüne çıkmadan düzlükte rakiplerinden önce hareket edip kazanmayı hedefleyecek. Bu safkanı öncelikli olarak yazdım daha sonra diğer eklemeleri yaptım..

ALTILI
1.AYAK: 9.6.2 
2.AYAK: 7.2.11.10.1.6.5.9.3  

3.AYAK: 5.8.14.7.6.3.2.10.4
4.AYAK: 2.4.7
5.AYAK: 4-ANGELETTA
6.AYAK: 10.7.3.18

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments