02.05.2021 PAZAR ADANA

ufukcakirlogo19

02.05.2021 PAZAR ADANA

SEZGİNKIZ: Bugün için ilk yarış derecelerine bakınca TEKAŞKIM ve ÇINARTAY ön planda ama ilk defa koşacak bu safkan için iyi haberler aldım BÜYKKAHRAMAN ile beraber kupona ekledim.

OĞLUM BATUHAN: Uygun grupta koşacak safkan çok inandığım, uygun mesafede starttan oyalanarak çıksa bile çok iyi koşacağını düşündüğüm bu isim, yarıştaki öncelikli rakibi HİKMET FIRTINASI önde boğuşup kendini erken tüketirse uzun çim yarışında tek olarak yazılabilir.

STRONG STEPS: Bugüne kadar katıldığı koşularında gayet iyi performanslar  çıkaran safkan çim piste çıktığı son yarışındaki üçüncülükten sonra bugün daha iyi koşacak olup kupona ilk sırada ekledim ama çok güvenemedim burada sürpriz aradım.

ARASAĞA: İdmanlarını da beraber yaptığı aprantisiyle koşacak olmasının  olumlu etki yapacağını tahmin ettiğim safkan idman pistinde yapmış olduğu çalışmalarında her geçen gün kendini geliştiriyor diye bilgileri geliyor. İlk yarışında iyi performans çıkarmış CLASS ile beraber öncelikli olarak kupona yazacağım. CEZASIZ 'da gayet formda görünüyor  deniyor üçünü ayrımsız  yazıyorum.

KARABAYIRLI: Üç yarıştır dördüncülük yapıp arkasından kazanan safkan için çok fazla hikaye anlatmaya gerek yok, bugün uygun rakipler yanında kazanmay açok yakın görünüyor.  Zaten Agf tablosunda büyük favori çıkacak ufak ölçekli kuponlarda tek olacak. Son yarışına göre  kilosu atmış olsa da BIG FATHER MEVLUT öncelikli rakip gibi duruyor. ROMOLO bir türlü kaçıp bitiremiyor bugün sürprizi yapabilir.

DEMİRYAPAN: Bugün bir kaç takip atımız burada koşuyor ama ben içlerinden ilk yarışında gayet başarılı koşup güzel derece ile çimde üçüncülük almış bu safkanı seçtim, ikinci altılıda tek bıraktım. Safkan ilk yarışında seri stili ile hemen öne düşmüş, virajı çok kolay dönmüş ama son 100 e geldiğinde bir anda durmuştu. Bugün kimseyi yanına somadan kazanması lazım.

TAKE OATH: Bir türlü kazandıramadık ama en sonunda biraz kıpırdadı beşinci olurken iyi duruma gelmiş göründü. İlgilileri çok güveniyor başa yazalım..

2.ALTILI

1.AYAK : 3.4.6.5.2.9
2.AYAK : 3.4.8.7.9
3.AYAK : 1.3.8
4.AYAK : 7.6.8
5.AYAK : 3-DEMİRYAPAN
6.AYAK : 9.1.14.11.2

BOL ŞANSLAR

 

You have no rights to post comments