30.04.2021 CUMA İSTANBUL

30.04.2021 CUMA İSTANBUL

AYÇİÇEĞİ: Son yarışında çok gerilerde yarışı bitiren safkan o koşudan sonra uzunca süre ara verdi ve bu yarışa çok iyi hazırlıklarla girecek bilgisi geldi. Ekürisinde Kocakaya olduğu için o önde verilecek ama bu safkandan çok iyi bir yarış bekliyorum.

LOLAN GÜZELİ: Bugün her zaman binen aprantisi ile beraber  kilo düşmüş olarak katılacak. İdmanlarında her geçen gün daha iyi deniyor. Bugün HOPA ŞAHI ve ÖNCÜPINAR önde liderliği alıp giderken peşine ilk takılacaklardan biri bu safkan olur. Sevdiği mesafede aprantisi hata yapmaz ise çok cazip bir sonuç çıkarabilir.

GÜRDALBEY: Startla birlikte yarışın liderliğini alacak isimleri hiç dikkate  almadan iyi bekleme ile sonlarda yapacağı güçlü ataklar ile sonuca gidecek. Son yarışında da tek verdim yanıltmadı, yine yanıltmaz .

JACINDA: Bu sene koştuğu ilk yarışında ki Çim ikinciliği ve arkasından kazandığı Orhan Meker yarışı güzeldi. Arkasından çok kolay işler yaptı, benim seyrettiğim safkan son yarışında ki gibi koşar, çok beklemez kendini erken öne atar, kaçanların arkasına yatar bu seferde kazanır. İlk altılının ikinci teki bu safkan olur geniş oyunda dileyen at ekler. 

COMPILER: Son yarışında tek yazmamıştım yine kazanmıştı. Çimde aynı taktiği yaparsa, çok abartılı beklemediği taktirde kazanır. Ahmet Çelik yine üstünde normal şartlarda bu safkanın yanına at yazmamak lazım.   Bugün yarış içinde koşuyu süratlendirecek kimse olmayınca öne yakın gider, rakiplerinden önce yürür ve çimi yadırgamaz ise kazanır gibi duruyor. Çim korkumdan KOCAVEZİR ve KING JACKSON eklemesi yaptım. .

JACK SPARROW: İkinci kaldığı son koşusundan sonra bu yarış için yaptığı çalışmasında son metrelere kadar iyi bir tempo ile gelen safkanı Hişman Tercih etmeyince Halis Karataş bindirdiler. Karataş'la iki yarış koşup ikisinde de  ikinci kaldığı unutulmamalı çok güvenilip tek olarak kuponda bırakılmamalı.   

NEW WORLD: Verdiği iki aylık aradan sonra yarış görüp arkasından iyi hazırlanmış bu safkan ilk sırada kuponlarda olsun. Kapanışta sürpriz olur diye bekliyorum bu yarış zor görünebilir, bazı safkanlar çok ön planda olabilir ama  bu safkan ile kapanışı yapabiliriz. Rakip FUJISAN, KINGOVA ve LITECOIN olur.

2.ALTILI
1.AYAK: 12.1.2.4.3.7.5.6.11
2.AYAK: 6.4.1.5.14.7.13
3.AYAK: 6-JACINDA
4.AYAK: 1.4.5
5.AYAK: 2.3.5 
6.AYAK: 9.5.7.8 

BOL ŞANSLAR