19.04.2021 PAZARTESİ BURSA

ufukcakirlogo19

Her iki altılı içinde ufak ufak yorumlar yaptım kurgunuzu oluştururken bir program seçim bizimde tavsiyelerimizi değerlendirerek bir tanesine oyun kurun... Her yere saldırmak mantıklı değil yarış seçerek oynayın. Devirli Şanlıurfa için duyumlardan sonra bri altılı eklemeye çalışacağım, meraklıları takip etsin...

MASTER WİZARD ilk koşu İçin maidenden çıkmaya en yakın aday bu isim son koşusunda aynı jokeyi ile ikinci olmuştu bu defa dişine uygun rakipleri yanında sonuca kolay gideceğini düşündüğüm için ilk ayaktan riskli de alternatif banko olarak öneriyorum.

DOSTBAĞI Bir süre ara vermiş olsada bu gruptan üstün olduğunu düşünüyor ve ilk sıraya yazıyorum. DEMİRDALGA son koşusunu oldukça başarılı bulduğum bu isim de yine en ciddi rakip konumundadır. Geniş oyunlarda bir kaç isim daha ekledim.

İZMİR ÇOCUĞU Sürekli iyi koşsa da bir türlü kazanamayan bu isim bu defa daha uygun rakipler ile yarışacağı İçin artık birincilik hasretine son verebilir. Yine alternatif bir banko adayımdır.

KORAY bu isim de yine kazanmaya oldukça yakın görünüyor Yani programa baktığımda dikkat çektiğim isimler gelirse sadece bir harçlık verir gibi duruyor fakat biz cazip ikramiye hedefi ile uygun rakipleri yazacağız.

ÇİĞ RÜZGARI Son kazandığı koşusunda çok beğendiğim ve artık formunu bulduğunu düşündüğüm bu isim bugün yine nispeten uygun sayılabilecek bu grupta sonlarda yapacağı etkili düzlük sprinti ile kazanmaya çok yakın olduğunu düşünüyor ve her iki altılı içinde banko olarak öneriyorum.

EL NİNO 62 kilolara kadar çıkmıştı fakat bu defa 63,5 kiloluk sikleti ile nasıl bir yarış çıkartacağını çok ta kestiremiyorum en azından rakipleri ile aynı kilo da olsa çok rahat banko yazabilirdim. Yine de sevdiği pist ve mesafede alışkın olduğu jokeyi ile bende bir adım öne çıkıyor ve küçük bütçeli oyunlarda bu isim de alternatif banko olarak yazılabilir geniş oyunlarda tabiki rakiplerini yazdım.

SİEMPRE Mustafa Çiçek ile tam güzel bir form yakalamıştı ki kazanma zamanları gelmişti ki jokey değişikliği yapıldı... Son koştuğu iki yarışını dikkate almadığım safkan bugün Bursa’da kapanışı yapabilir. 18 ismin katıldığı bu kalabalık koşuda yazmaya kalksak bir çok isme şans vermemiz gerekir. Ben kuponumu son ayağa getirip bu safkana güvenmeye karar verdim ve Mustafa Çiçek ile iyi uyum sağlar kendini birinciliğe atıp kapanışı yapar...


 

BURSA 1.ALTILIM

1.Ayak: 8  /  10.1.9

2.Ayak: 4.2 

3.Ayak: 1  /  3.4

4.Ayak: 5.8.3.4.9.12

5.Ayak: 3.9.8.1.

6.Ayak: 3-ÇİĞ RÜZGARI


 

BURSA 2. ALTILIM

1.Ayak: 5.8.3.4.9.12

2.Ayak: 3.9.8.1.

3.Ayak: 3-ÇİĞ RÜZGARI

4.Ayak: 1  /  3.8.5.2

5.Ayak: 3.4.2.6.7

6.Ayak: 5-SİEMPRE

You have no rights to post comments