17.04.2021 CUMARTESİ ANKARA

17.04.2021 CUMARTESİ ANKARA

Vasat bir program olduğunu, favori ağırlıklı biteceğini düşünüyorum. Benim kurgumda son ayak cazip gelirse altılı biraz ikramiye verir gibi görünüyor. Onlarda da favoriler gelirse verdiğini kurtarmaz diyelim fazla büyük oynamanızı tavsiye etmeyelim.

AŞIKBEY:  Son beşinci olduğu yarışında kazanan rakibinin yakın gerisinde kalan safkan bugün ağır kilo koşuyor ama bu rakipleri geçebilecek kapasiteye sahip bir isim. Şartlı 2 yarışta 60 kilo koşan safkanın form durumunun çok kötü olduğunu söyleyemeyiz. Bugün benim alternatif tekim olarak başa yazacağım safkan olduğunu söyleyebilirim. Rakip olarak başta kazandığı yarışı oldukça  başarılı ATLIBEY düşünülebilir. Bu safkanlardan sonra AKAĞAÇ üçüncü isim ben bu üçlüyü yazdım geçmeye çalıştım ama geniş kuponda burası cazip biter diye bir kurgu yapılabilir.

LAKERS: Hayatının ilk yarışında pek yarışa karışmayan bu safkan arkasından çalışmalarında biraz daha düzeldi ve son iyi yarışında gayet etkili koşular yaptı.  Son yarışından sonra yaptığı uzun işinde gayet akışlı ve canlı bitirirken bugün daha iyi koşabileceğini gösterdi. Boyraz'ın bu yarışta yeniden deklaresi bu safkan için büyük avantaj ve bu vasat Ankara yarışlarında tek yazılabilecek isim olarak görünüyor. Çok kapasiteli isim umarım bizi yanıltmaz.

KARMA FELSEFESİ: Son yarışında 50 kiloydu ve aprantisiyle pek uyumlu koşmadı gerilerde bitirdi. Bugün önde gidecek bir iki isim varken önde kendini boşu boşuna yıpratmaz arkalarda yatar virajda yürür, bombacı Samet Erkuş ile çok şanslı olur diye düşünüyorum. Tabi öne düşmek için hamle yapan BARTOLOMEO ile FEYMAN ABİ birbirlerini bitirmezler, rakipleri onları öne salarsa, arkayı uyutur birbirlerini sürükleyerek bitirebilirler.

KINGSMAN: Form durumu gayet iyi görünüyor, son yarışından sonra 146 günlk arası olsa da bu uygun yarışla sahalara kazanarak dönecek gibi duruyor. Bu rakiplerin bu safkanı geçeceğini hiç düşünmedim.

SANBERK: Son yarışında en geride  bekleme yapıp ikinci oldu ne denli formda olduğunu bize gösterdi, geçildiği rakibi ile arasında hiç fark yoktu. ATEŞBİBİ gibi çok ciddi bir rakibi var ama önde gidecek at çok, kimse önde yalnız kalmaz, arkada rahat bir tempo kurarsa sonlarda çok güçlü ataklar yapacaktır.

MACAU: Çok formda ve rakiplerinden bir kat daha kalite ama son ayak sürpriz olmayacaksa nerede olacak, bu altılı burada para yaparsa yapar yoksa kupon parasını kurtarmaz..

ANKARA ALTILIM

1.Ayak:  1.2.4.7.3.5.9.6.8

2.Ayak:  5-LAKERS  

3.Ayak:  6.1.2.4.3.5

4.Ayak:  3-KINGSMAN

5.Ayak: 6.5.2    

6.Ayak:  1.7.11.5.12.13

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments