16.04.2021 CUMA BURSA

16.04.2021 CUMA BURSA

Ben ggeç kaldım ama tüm Bursa duyumlarımı kupona ekledim.

NESTOR: Safkan her gün üstüne koyarak gidiyor, verdiği aradan sonra çim hedefledi en sonunda kazanacağı yarışları yakaladı. Burada kendisine rakip olabilecek isimleri geçme ihtimali çok yüksek,  özellikle öndekilere fazla takılmadan ama çokta geç kalmadan sprint attığında bu rakipleri sonlarda vurur geçer..

CHARLIEBOY: Bu yarış için uzun zamandır Bursa pistinde çok düzenli şekilde çalışmalarını gerçekleştiren safkan için çok hazır şekilde bu yarışa gireceği bilgisi geldi. Son iki çim yarışından sonra bu safkan çalışmalarında da gayet iyi durumda görünmüş iyi bir tempo ile sonlarda güçlü gelecek kalabalık yarışta yol problemi yaşamaz ise kazanabilecek durumda.

KING ARCHER: Bu yarış için kimle konuşsam herkes farklı bir safkanı diyor arkasına hep farklı isimler ilave ediliyor, kimsenin bir şey bildiği yok. Benim çalışmalarımda bu ayakta orjinden KING ARCHER çok ön planda çıktı.  Son ayakta tekim olduğu için bu safkanı tek bırakmadım ama sıkışırsam tek yazabilecek kadar güveniyorum. Şanlıurfa'dan geldi orada çok iyi hazırlandığı haberleri var kesinlikle ihmal etmeyin. Cazip tek arayan oyunlara özellikle önerimdir.

KARATREN: Kocaeli Bursa ve İzmir pistinde Maiden koşularda başarılı performanslar gösterse de bu safkanın bir şanssızlığı var, bazı yarış öncesi tekrarlıyor ve yarıştan çıkıyor. Umarım bugün öyle bir şey olmazda İzmir'de ki son yarışı kadar performans gösterir. O yarışı seyredince bugün kazanacak diye düşündüm, favori olsa da yıkmadım kuponumu bu safkana getirdim. Tolga Yıldız  ile buluştu, Tolga'nın Kaizbert'lere nasıl bindiği malum, sevdiği pistte kazanır dedim kurgumu bu safkan üzerine yaptım.

1.ALTILI
1.AYAK:  
5.3 /  7
2.AYAK:  
5.3.4
3.AYAK:  1-NESTOR
4.AYAK:  5.6.7.12.8.2.10.3.9.1

5.AYAK: 
/  16.2.5.4.8
6.AYAK:  
1.11.2.9

* * * * * * * * * * * * * *

2.ALTILI
1.AYAK:  
5.6.7.12.8.2.10.3.9.1
2.AYAK:  
/  16.2.5.4.8
3.AYAK:  1.11.2.9
4.AYAK:  1  /  6.5.3

5.AYAK: 
8.7.4.3
6.AYAK:  
9-KARATREN

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Normal Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Geniş Altılı kuponumuz ise Ticari amaçlı olup hiç kimseye o kadar büyük oynamasını tavsiye etmiyoruz. Profesyonel oyuncular ve ortak kupon yapanlar için hazırlanmış kupon olduğunu özellikle hatırlatıyoruz.