16.04.2021 CUMA İSTANBUL

16.04.2021 CUMA İSTANBUL

Bugün İstanbul cazip ikramiye verebilir.. Sürpriz yapmasını beklediğim isimleri ve bankomu kısa kısa yorumladım.

JUDGMENT: Öndeki tempoya ayak uydurduğunda, kendi tempo verdiğinde ve kovalanmadığında  gayet başarılı yarışlar yapacak ama bu ilk yarışı sahada çok hazır bilgisi gelse de ne yapacağı belli olmaz. Sorunsuz başlar Kendi temposunu istediği gibi koyarsa kanında açık yarış atlığı var rakip tanımaz. Genelde uzun da daha iyi koşar gibi görünüyor. Kardeşleri çok kaliteli ama dediğim gibi uzunda daha iyi koşma ihtimali var.

SÜLÜNBİKE:  Son yarışında birincilik alan safkan bu yarış öncesi idmanında seyreden arkadaşlar seriye devam eder  raporu verdiler. Son yarışında da harika performans  sergiledi, kazanmayı başardı,  bugünde sevdiği mesafede Halis Karataş ile koşuyor ve  kilosu ağır olsa da kazanmaya çok yakın görünüyor.

AGE OF FIRE: Son çalışmalarında gayet iyi performanslar gösteren, iç pistte olsun sentetikte olsun işlerinde beğendiğim safkan bugün ilk sırada düşündüğüm isim oldu. Orijin çok iyi çim pistle uyumlu serilik yaparsa yakalanmadan bitirir.

GÜLHATMİ: On safkanın katıldığı bu Grup 2 koşuda son yarışlarında  güzel mücadeleler sergileyen, çok başarılı yarışlar yapan ama uzun ara veren bu tek dişi safkanı ilk sıraya taşıdım. Adana'da ki çalışmalarından sonra İstanbul'da iç pistte  yaptığı çalışmayı seyrettiğimde kesinlikle ihmal etmemem gerektiğini düşünmüştüm, bugün birinciliği zorlayacak isimlerdendir. Bu koşuya fazla uğraşmadan yanına favorileride  yazacağım, gününde olan kazanacak.

JOSEPHINE: Normalde Dişilere ait Kısa Vade olunca kalabalık tutup geçmem lazım, sürpriz olma ihtimali bu şarttaki yarışlarda çok normal. Sahadan çok cazip durumdaki Josephine için çok iyi koşacak haberleri geldi, idmanlarında güzel gelişmeler gördüm, iki üçüncülükten sonra bugün JOSEPHINE  özellikle başa yazmak yazmak istiyorum. Bugün çok geri planda çıkacak safkan iyi koşacak bilgileri gelen  lADY OF PARTHENIA ve ÇİİRÇUZ ile başta düşünülmeli.

WOLF POLAT: Her geçen gün kendini geliştiren safkan uygun kilosu stiline uygun jokeyi ve iyi ahır bakımının hakkını bu yarış verecek ve kapanışı yapacak diye beklediğim isimdir.

1.ALTILIM
1.AYAK: 3  /  4.2.6.9
2.AYAK: 1.4.2.3
3.AYAK: 1-SÜLÜNBİKE
4.AYAK: 5.2.4.1.8
5
.AYAK: 1  /  7.5.3

6.AYAK: 10.4.1.5

2.ALTILIM
1.AYAK: 5.2.4.1.8
2.AYAK: 1  /  7.5.3
3.AYAK: 10.4.1.5
4.AYAK: 6.7.1.8.2
5
.AYAK: 6.2.1.7

6.AYAK: 9-WOLF POLAT

GENİŞ 2.ALTILIM
1.AYAK: 5.2.4.1.8
2.AYAK: 1.7.5.3.4.8
3.AYAK: 10.4.1.5.3
4.AYAK: 6.7.1.8.2
5
.AYAK: 6.2.1.7

6.AYAK: 9-WOLF POLAT

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı hep belli bir miktar civarında makul seviyede tutmak istiyoruz.
2- Geniş kuponumuzun profesyonel oyuncular ve ortak kuponlar için olduğunu hatırlatıyoruz.
3- Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle
paylaşmıyoruz.

Son olarak hergün her altılıya bahis yapmak gibi bir mecburiyetinizin olmadığını da hatırlatmak istiyoruz.