14.04.2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL

14.04.2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL

Önde yarışı süratlendirecek isimler olsa da yarışta çok yüksek bir tempo çıkmaz. Önde iyi bekleme yapacak olan, çalışmalarında beğendiğim LIGHT OF DARKNESS aradan sonra kazandığı Mevlana koşusunda ki performansını tekrarlaması halinde çok şanslı olur. Son yarışlarında devamlı ikinci olarak kaçan rakibini takip eden ama son 100 de müthiş akıcı ve güçlü gelip uzayıp giden safkan bu sefer çok iyi hazırlandığı koşudan yine birincilikle ayrılır.

Günün en zor ayaklarından biri olarak beşinci ayak görünüyor ama zor yarışı kolaylaştırmak benim aldığım bilgilerde gizli. Karataş'ın idmanlarında beğenip bindiği çok iyi koşacak denen KEŞİFTAY ile Elmasbike'nin yavrusu LİMA öncelikli olarak kuponlarda olmalı, ufak kuponlar bu ikili ile risk almalı. Önde ciddi mücadele olacak, çıkışta bence öne düşmek isteyecek 4-5 safkan olacak, bekleyen kim olur kestirmek zor olsa da üçüncü isim olarak ben bekleyecek ESENİNGÜLÜ önereceğim.

Kapanış ayağında sert tempo olsa da kaçacaklar içinde de şanslı isimler olabilir ve UÇAN ABLA bence biraz önde yalnız kalırsa beyaz barak ayna yapabilir. Bu koşuda son yarışında Samet Erkuş'un fantezi arayışı nedeniyle çok gerilerden gelip ciddi ataklar yappan ama ancak üçüncü olabilen PEXUSS koşuyor.  Bu kalabalık yarışta öne düşmek için uğraşmayacaklardan olan BONJOUR EL SAMAWİ sonda çok sert gelebilir. Karataş'lı GÜZEL TUTKU son isim olarak ekledim ağır kiloluları dışarıda bıraktım. Siz kendi kurgunuza göre 1-2 ilavesi dilerseniz yapın..

- - - - - - - - - - - - -

2.ALTILI
1.AYAK: 1.8.9.4.2.3.5
2.AYAK: 2.3.7.4

3.AYAK: 1.5.7.2.6.11

4.AYAK: 1.-LIGHT OF DARKNESS

5.AYAK
: 4.10.9
6.AYAK
: 6.5.3  /  4

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar

1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- 
Geniş Altılımızı tamamen profesyonel oyuncularımız ve ortak kupon yapan üyelerimiz için yayınlıyoruz.

Gerisi size kalmış...