13.04.2021 SALI ADANA

13.04.2021 SALI ADANA

ÖMERİN MY HEARTBu safkanı Beşir Kaya'nın gönderdiği start provalarından tanıyorum. Taylarının içinde en iyileren biriydi ve düzgün hazırlanmış fit duurmdaki isim bugün çok şanslı olacak. İlk altılı, ilk ayakta kazanabilecek durumda ama çime çıkacağğı unutulmamalı. Kumda çalışmasını çimde de aynen tekrarlarsa kazanır yoksa çimci değilim ben derse o zaman yarış karışır.

ATTENDO VINO: Bu safkana yarış kazandıramadım. İZ BIRAKAN gibi çok ciddi bir rakibi varken bugün Çelik'lerin en ufağı ile hem de hiç tutulmuyorken yine başta kuponumda olacak. ROMOLO'da ekleyip üç at yazmak mantıklı.

ÇEÇENKIZI: Adana'da GRAY SHADOW çok oynanıyor ama bugün Akın Sözen harici kimsenin Adana'da olmasından da olabilir bu jokeyimiz kime binse onla ilgili çok iyi bilgiler geliyor.Yine iki at yerine üç at yazalım dedim yanlarına CANDEMİR ekledim.

KIRATIN KIZI: Zor bir Şartlı 1 koşu ile ikinci altılı başlıyor. Bugün pek önerilmez, Dişi at olduğu için erkekler yanında pek oynanmaz ama Kenanhan'ın kardeşi Kıratınkızı için gelen haberler iyi. Samet Erkuş'un bindiği, Urfa'da hazırlanıp gelen  ÇAKIRCALI içinde iyi koşacak bilgisi var. MAVİŞ TAHA'yı Urfa'da Necmi Altın hazırlamış, bütün işlerini yapmış Adana'ya göndermişler Ali Kaçmaz binmiş. Ali tayı tanımıyor ama Necmi bütün işlerini yaptığına göre kesin bir şeyler görmüştür. .

BEYAZADAM:  Altıncı olmasına rağmen son yarışları bence tatminkar, bizde öncelikliydi genelde çok sürprizdi ama gayet başarılı koşmuştu, bugün o yarışta geçildiği DİZDARIM ile beraber mutlaka yazılmalı. Ekürilerden TİBET ve uygun kilolu BABA YAVUZ daha sonraki ihtimaller.

ALDERAMİN: Uzun aralardan sonra gelip yarış kazanmak kolay değil ama geçen sene uzun ara verdikten sonra Haziran ayında pistlere dönen bu safkan üst üste üç tane kazanmıştı. Bu senede sabırla bekleyip bu yarışı hedefledi ve önde kaçacak AFRİKAANDER'den başka rakibi görünmüyor. Ya Tek ya İki at yazalım..

1.ALTILI

1.Ayak: 5-ÖMERİN MY HEART

2.Ayak: 9.2

3.Ayak: 4.2.

4.Ayak: 12.2.4 

5.Ayak: 3.2.4.15 

6.Ayak: 6.1 

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments