06.04.2021 SALI KOCAELİ

06.04.2021 SALI KOCAELİ

EFEBERK: İyi koşup kazanamadığı yarışlarından sonra bence çok zorlu geçeceğini, büyük ihtimal cazip biteceğini düşündüğüm ilk koşuda en şanslı isim olabilir. Rakip NEHİRİNOĞLU tutuyorum ama mümkünse Hepsi yapın at ayırmayın.

APRIL ONE: Yarışın başlarında oluşacak liderlik mücadelesi sonucu direk etkileyecek. Bu safkanlar bir gün kaçıp bir gün gitmiyor ne zaman ne yapacakları belli olmuyor. FATİHİNGÜLÜ en dıştan çıkarak öne düşmek ister, süratli gider, diğer safkanlar olur onların arkasında bekler, düzlükte bir kaç isim buluşur, kazananı jokey ve taktik faktörü belirler.  APRIL ONE ise bekleme yapıp kaçanları atalatabilecek isimlerden biri süpriz bekliyorum.

GADDARA: Altı Atlı bir koşu ama iki hafta önce Kısa Vade koşudaki performansını baz alırsanız, aynı  performansını göstereceğini düşünürseniz GADDARA'nın yanına at yazmazsınız. Fakat bu tür yakın performansta olan isimlerin her zaman birbirini geçme ihtimali var.  Yarıştaki rakibi görünen KARAHİSAR idman pistindeki gayet güzel görüntüsü ile bugün öncelikle rakip olacak isimdir.

SEA BREEZE: İyi hazırlıklardan sonra iki yarış koşup ikisini de ikinci bitiren safkan uzun mesafede önde pek gitmek istemez, son yarışında kaçtı olmadı bu sefer bekler diye düşünüyorum. Agf de ok önde olması bizim için iyi taktiksel manada eksik olan ekibi yarışı yanlış kurgularsa günün sürprizini yapabilecek yarışı burası olup çok at kupona yaptım.

BABACANDIR: Düzenli hazırlanan safkan yaklaşık iki ay yarış koşmamış sondasında katıldığı koşuda üçüncü olmuştu inanıyorum ki bugün uygun rakipler yanında  çok daha başarılı koşacak. Yamak 2 yarışı ve en başarılı binici de bu safkanda. Ben rakip aramadım..

SUMMER BOY: İşte yine kazanma ihtimali yüksek bir safkan. Son üç yarışında İstanbul ve Kocaeli'de ikincilik aldı, İstanbul'da hazırlandı, bu piste çok iyi durumda geldiği haberleri geldi. Yarışta güçlü rakipleri olsa da dilenirse tek bırakılacak kadar şanslı görüyorum. Ufak altılıya biraz cazipleştirmek adına üç at yazdım.

ALTILI
1.AYAK:
6.8.1.5.3
2.AYAK: 8.2.3.4
3.AYAK: 2.3.1.4
4.AYAK:
1.3.2.4
5.AYAK:
1-BABACANDIR
6.AYAK: 7.10.2

BOL ŞANSLAR