04.04.2021 PAZAR İZMİR

ufukcakirlogo19

Bugün İzmir’de 9 koşulu ve iki altılı ganyan programı var iki altılı olunca kurgu yapmakta oldukça zorlaşıyor ilk altılı ya tahmin yazarken asıl hedef olan ikinci altılımızın kurgusu bozuluyor. Faka tabiki üyelerimizden ilk altılıya da oyun yapmak isteyen olacaktır onlar için de ben kısa kısa geçerek iki altılıya da tahmin vereceğim.

DUMANOĞLU Grubun haklı favorisi olan isim tabiki üzerinde de Karataş olunca Agf sıralamasında farklı şekilde en üstte yer alıyor. Fakat bu isme baktığımda daha ziyade hafif sikletle başarılı yarışlar koşmuş ağır sikletteki yarışları çokta başarılı değil. Ben yanına öncelikle son yarışını beğendiğim RÜZGARBERK sonrasın da bir iki cazip isim yazmaktan yanayım.

ATLAS GÜLÜ son koşusu çok etkili olan ve üçüncü olmasına rağmen beğendiğim bu isim bugün yetenekli apranti Kaancan Gökçe ile bu takiplerini geçecektir ben ilk altılı da ben ilk altılıda risk alıp tek atıcam diyenler bu ismi değerlendirebilir benimde alternatif tekim.

STARRY NİGHT ve ATEŞİN KANATLARI eşit şansta AVUKAT ise tek rakipleri olacaktır bu koşu üç at ile rahat izlenir.

BLACK PHONTOM Gruba bakıldığında kalitesi ile dikkat çeken isim bugünde bu yarışı kazanması bana göre normal sonuç olacaktır. Son iki yarışını kazanan ve Karataş’ın tercihlemesi ile NO REGRET tek rakibi olabilir.

TUNÇ SİPERİ bir müddet ara vermiş olsada idmanlarında oldukça hazır olduğu görünen ve bu gruptan da daha kaliteli olduğuna inandığım bu ismi bu kalabalık koşuda hem birinci hemde ikinci altınımızda elimizi oldukça rahatlatacağını düşündüğüm için banko olarak öneriyorum.

QUEEN AKARCA Zorlu geçmeye aday bu Maiden yarışta ben yine bu isimde çok etkili bir yarış çıkarmıştı risk almak isteyenler için bu isimde tek olarak yazılabilir.

İZMİR 1. ALTILIM
1.Ayak: 3.4  /  8.10.6
2.Ayak: 1-ATLAS GÜLÜ 
3.Ayak: 3.1.2
4.Ayak: 1.3.7.2.4.6
5.Ayak: 13-TUNÇ SİPERİ
6.Ayak: 1.3.10.6.7.2.9

İZMİR 2. ALTILIM
1.Ayak: 1.3.7.2.4.6
2.Ayak: 13-TUNÇ SİPERİ
3.Ayak: 1.3.10.6.7.2.9
4.Ayak: 1.2 
5.Ayak: 8-QUEEN AKARCA
6.Ayak: 5.8.7.10.9.6 

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments