04.04.2021 PAZAR ADANA

ufuk k3

Bugün pek iştahım yok, cazip bitme ihtimali az, şablon verip güvendiğim isimler hakkında kısa notlar yazdım.

VAHŞİKIZ: Son iki yarışını gayet iyi koşan, düzlük dönüldükten  sonra yükselttiği hızı ile rakiplere sıkıntılı anlar yaşatan ve  kazanan safkan son iki yarışını Ankara'da Grup ve Açık yarışlarda çok etkili olmuş, daha sonra uzun ara vermiş ama iyi hazırlanmış ARDAŞAH ile beraber kuponlarda öncelikli olarak olmalı.

SHUTKA: Bekleme yarışlarını iyi yapan safkan beklediğim yarışları bir türlü yapamadı ama son koşusunda dördüncü kalmıştı.  Aslında odan önce de iki yarış önce sonlarda  etkili atakları ile gelmiş ikinci kalmış, kazanan kadar iyi koşmuş, çok formda olduğunu göstermişti. Bugün yarışın favorisi isimlerden eksik yanı yok, sürprizi yapabilir. Çok at yazacağım dilerseniz sizde at eklersiniz.

ANTIOCHOS: Hayatının en iyi durumunda olan safkan çok iyi yarışlar yapıyor, uzun mesafeyi de seviyor kendini çok daha net gösteriyor. Bugün favori çıkmış durumda ve üstünde Müslüm Çelik var. Yapmış olduğu işlerinde gayet sağlıklı göründüğü söylenen safkan için kazanır bilgisi geldi. Benim ufak kuponumda bu isim tek olarak yer alıyor.

LONG RUNNER: Yarış hayatı boyunca 17 koşu koşup 11 yarışını kazanan bu safkan aynı başarıyı bugünde gösterebilir.  Bugün için safkandan beklentiler çok büyük ama İstanbul'da hazırlanıp uzun aradan sonra Adana'da ikinci yarışına çıkacak olması nedeniyle ben yıkıp cazip sonuç aramak istedim. Dileyen tek düşünebilir.

SERPİNTAY: Son yarışından sonra üzmediler, yarışı vardı ama koşmadılar, kazanacaımzı yeri koşalım dediler, beklediler, iyi hazırlanıyor, yarışın başlarında kendini hiç gösteremeden ,grubun gerisinde kolay şekilde bekler, çok da  zorlanmadan virajı döner, Gobakbey yavrusu bugün uygun rakipler yanında sevdiği mesafede büyük şansa sahip olur. Ben cazip kupon yapıp tek bıraktım. Çok tek ihtimali var dilerseniz siz diğerleri üzerine kurup burayı doldurabilirsiniz.

ALTILIM

1.AYAK: 7.3.4.2.1.6
2.AYAK: 9.2.11.4.6.10
3.AYAK: 4.8.3
4.AYAK: 3.2.6
5.AYAK: 1.4.2 
6.AYAK: 7.17.8.14

BOL ŞANS DİLİYORUM.

You have no rights to post comments