03.04.2021 CUMARTESİ İSTANBUL

ufukcakirlogo19

İstanbul’da bugün Altılı ganyanın ilk üç ayağı oldukça karışık ve kimin gelip kazanacağı kimin önde tempo kuracağı kimin bekleme yapacağı gerçekten belli değil. Bu üç ayak İçin hiç yorum yapmadan önceliği takip ettiğim isimlere vererek sıralama yapmayı uygun buldum.

4.Ayakta Grupta en iyi dereceye sahip olan PACE ve FEARLESS LADY hem kazandıkları son koşuları ile hemde bu gruptan daha iyi dereceleri sahip oldukları için ben yarışın bu ikili arasında geçmesini bekliyorum. Bu ikiliden en az hata yapan yarışı kazanır, sonrasında ise son koşusunu kolay kazanarak İstanbul’da maidene veda eden REAL PETEK eklemesi yaptığımız zaman bu koşuyu rahat geçeriz diye düşünüyorum.

5.Ayağa geldiğinizde ise burada son koşularının tamamında tabela içinde yer alan fakat bir türlü kazanamayan ALTIN KAPLI görüyoruz... Bu defa ilgilileri jokey değişimine de gitmişler belliki artık bu yarış hedeflenmiş. Rakip olabilecek kim var diye baktığımda ise Nakış ve Keskinşah görünüyor fakat bu iki isminde son koşuları oldukça kötüydü. Yani hazır böyle bir grup yakalamışken ben ALTIN KAPLI'nın kazanacağına inanıyorum. Tabi bizde birde Karataş talihsizliği var şimdi burada Altınkaplı tek atıyoruz yazmadığımız Karataş gelip bu defa Keskinşah la kazanır onun içinde yapacak birşey yok ben herşeye rağmen bugün formda jokeyi ile Altınkaplı nın kazanacağına inanıyor ve Banko olarak öneriyorum.

Son ayağa geldiğimizde EL PROFESÖR ilk koşusunda koşu tecrübesi olan rakipleri ile birlikte koştu, grubunda gerisinde kaldı fakat sonlarda gayet iyi toparlayarak az farkla kaybetti ve ikinci oldu. Bugün İçin startta oyalanmaması durumunda bu rakiplerini geçerek kazanacağını düşünüyorum. En ciddi rakibi ise bu uzun mesafede daha önce tecrübesi olan ve oldukça da başarılı bir derece yapan RAVİNG MONN olacaktır.

Yine bu ikili de küçük oyunlarda yeterli görünüyor fakat geniş oyunlarda ise tuttuğum bir kaç isme yer verdim...

ALTILIM

1.Ayak: 3.1.2.9.6.5
2.Ayak: 2.6.3.1.4
3.Ayak: 2.1.3.5.4.7
4.Ayak: 1.3.2 
5.Ayak: 1-ALTINKAPLI
6.Ayak: 1.9.4.7

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments