26.03.2021 CUMA İZMİR

26.03.2021 CUMA İZMİR

DELAWARE:  Herşey bu safkanı gösteriyor... 1600 metrede Maidenden Mustafa Çiçek ile çıkan bu safkan bugün beraber koşacağı isimleri yine geçecek kapasitede. Mesafe uygun,  safkan önde kaçar iyi tempo koyar Çiçek ile büyük ihtimal ikinci birinciliğini yapar. Ufak kuponumda tek bıraktım geniş kuponda zayıf programda rakiplerini de ekledim.

BAYEMİR: Bugün Adana'dan kalkıp İzmir'e gelen safkan ters pistte yarış az koşmuş olmasına rağmen birincilik elde etmiş bir isim. Koşacak safkanlar daha önceki yarışlarında karşılaştılar ama Bayemir'le pek bir tanesi hariç koşmuş olan yok. Özellikle sonlarda çok güçlü gelen safkan önde kaçanlara bulaşmadan hedeflediği birinciliği alır demem kolay değil. Altılının patlayacağı ayak burası olabilir.

KING LEO: Bu yarışı değerlendiriyorum,  bekleme yapıp gerilerden gelip yarış kazanmak kolay değil. Mesafe uzadığı için sabırla bekleyip öndekilere hiç bulaşmadan kendini sondüzlüğe saklamak gerekiyor ama önde tempo verip yarışı forse edecek KING LEO ile EYMENAĞA iki usta jokey altında rakiplerine göre çok avantajlı durumdalar.  Benim duyumlarım da bu iki safkan üzerinde yoğunlaştı burada sürpriz aramadın iki  isimle geçeceğim.

ROCKY BOY: Son iki yarışında bu safkan inanılmaz iyi koştu, Handikap 14 ve 15 kazanırken Ahmet Oluk ile çok uyumlu bir görüntü çizdi. Yarış içinde yaptığı her hamle doğruydu, safkanın ne yapabileceğini gayet iyi biliyor ve bu seferde bu uygun kilo ile kendini birinciliğe atabilir  .

AKARCA KHAN: Önde yarışı forse edecek safkan rakiplri  kendisine hiç bulaşmaz ise çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yapar.  Uzun mesafede, kendini iyi saklayıp çok fazla yıpranmaz herkese direnir ve sonuca gitmek ister. Rakipleri inceliyorum bekleyeyim de geleyim demek bu rakipler için pek mümkün olmayacak. PREMIUM MOVER çok sert gruplarda koşmuş olsa da burada geç kalırsa ne kadar ert gelsede tutturamayabilir. Bu yarışa iyi hazırlanan ve hazırlıklarına çok hızlı şekilde devam eden SPRING BREAK  ise bu safkanların son metrelerde düşecek tempolarından istifade edip sürpriz yapabilir gözüyle baktığım isim.

HÜKMEDİCİ: Hazırlık aşamasından sonra hedef yapılıp bir yarış koşan safkan  jokeyinin eksik binişi nedeniyle tam istenilen performansı gösteremedi. Safkan için bugün oldukça hazır olduğu bilgisi geldi ve son yarışından sonra çok daha iyi durumda ve burayı kazanırız diyorlar. Zayıf programda diğer ayakları yıkıp kurgumu bu safkana getiriyorum.

UFAK ALTILI
1.AYAK: 2-DELAWARE
2.AYAK: 3.2.8.5.4
3.AYAK: 2.4
4.AYAK: 5.3.4.1.2
5.AYAK: 4.7.6
6.AYAK: 2-HÜKMEDİCİ

 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Normal Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Geniş Altılı kuponumuz ise Ticari amaçlı olup hiç kimseye o kadar büyük oynamasını tavsiye etmiyoruz. Profesyonel oyuncular ve ortak kupon yapanlar için hazırlanmış kupon olduğunu özellikle hatırlatıyoruz.

You have no rights to post comments