26.02.2021 CUMA İZMİR

26.02.2021 CUMA İZMİR

KUĞU GÜZELİ: İyi koşup kazanamadığı yarışından sonra kötü bir yarış yapan safkan bu sefer ekürisi ile beraber şanslılardan biri olarak görünüyor. Yamaklara ait bu yarış çok zor görünüyor ve böyle zor başlangıçlarda gelecek ters safkanlar bize para kazandırır. Mümkünse hepsini yazalım.

DARTAGNAN: Yarışın başlarında en dıştan çıkan BUSTANY öne düşmek ister, süratli gider, Dartagnan arkasında bekler, Mehmet kaya ii hazırlanan safkanı ile zamanlamayı iyi yaparsa en şanslı isim olur... Mustafa Çiçek bu ikilinin arkasında POWER OF HAN ile iyi bir yer tutar, koşu süratlenirse yarışa ortak olur, çok beklerse sonunu getiremez. Ufak kuponumda bu üç at olacak geniş kuponda bu ayak kapanacak.

DRAGON PEARL: Riskli bir koşu ama geçen hafta uzak kazandığı yarıştaki performansını görüp, arkasından idman pistindeki gayet güzel görüntüsü ile bugün Banko adayımdır.  Safkan ön grupta gitmeyi sever ama kaçar bitirir  diyemiyorum, yarışta liderlik isteyecek olan isimler olacak, onları yakın takip edip düzlükte onları atlatıp kazanacağına inanıyorum.

ROBINSON: Uzun aradan sonra iki yarış koşup ikisini de kazanan safkan kısa mesafede önde yalnız kalmayacak durumda. Kazanmaya yakın görünüyor ama sürpriz yapabilecek yarışı burası olup hepsini kupona yaptım.

DESPINA: İzmir'de hazırlanan safkan ilk yarışında başarılı koşup kazanırken ilerisi için umut vermişti. Son yarışında Handikap koşup beşinci kaldı ama safkan idman pistinde yine çok iyi hazırlıkları ile dikkat çekiyor. Bu pistte kısa uzun işlerle çok iyi hazırlanan ve rakiplerine göre  iyi dereceler çıkaran safkan bugünde kazanır gibi duruyor ama İzmir'den FIRE OF VICTORY çok iyi koşacak bilgisi geldi onuda yanına ekleme yaptım.

ELİTCAN: İşte dikkate alınmayan bir safkan daha. İki yarış önce favori koşup beşinci olan, son yarışında ise son düzlükte güçlü ataklarla yarışı kazanan bu safkan ilk metrelerden itibaren yarışın liderliğini alarak koşuyu forse edecek isimleri aynı şekilde iyi idare edilirse yine geçebilir. İDLİP ÇOCUKLARI son yarışındaki altıncılığından sonra bugün dah aiyi durumda koşuya katılacak. Mustafa Ççek te üstünde olunca ikinci sırada düşündüm. Ekürilerden MUHLİSAĞA'ya Gökhan Gökçe iyi tempo versin, önlere gelirken dışta kalmaktan etkilenmesin, düzlükte iyi bir yer bulsun kazanabilir.

İKİ TEKLİ (22 TL)
1.AYAK: 6.5.11.3.2.10

2.AYAK: 3.2.4
3.AYAK: 2-DRAGON PEARL
4.AYAK:
1.2.4.3.5.6
5.AYAK:
2-DESPINA
6.AYAK: 15.7.3

GENİŞ ALTILI
1.AYAK: 6.5.11.3.2.10.4.7.9.8

2.AYAK: 3.2.4.5.6.1
3.AYAK: 2-DRAGON PEARL
4.AYAK:
1.2.4.3.5.6
5.AYAK:
2.3
6.AYAK: 15.7.3.8.4.11.1.9.10.6

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments