22.02.2021 PAZARTESİ BURSA

22.02.2021 PAZARTESİ BURSA

MEMDUHA HANIM: İstanbul'da koştuğu Maiden koşulardan sonra idmanlarını biraz dah ageliştirdi ve kendi evinde Bursa'da bu Maiden koşuda start alıyor. Safkan hedef yaptı yine son katıldığı koşudaki gibi Mehmet Kaya ile koşuya katılacak olan safkan bence bu sefer birinciliğe çok yakın duruyor. Safkanın rakibi  görünen DEĞER son yarışı iyi olsa da istikrarsız bir görüntü çiziyor ve fazla bekleme yapıp genelde beklentinin altında koşuyor. Çalışmalarını İstanbul'da yapıp Bursa'ya gelen bu isim galobunda da  beğenilmiş, bence iki at yeterli gelecek diye düşünüyordum ama Bursa'dan çok iyi durumda olduğu bilgisi gelen HÜRGOBAK eklemesi de yapılmalı görüşündeyim.

BEYOND REDEMPTION: Kısa Vade 6 yarışta benim favorim ve çok güvendiğim ismim ama bazı koşularda yarışın başında eksik başlıyor ve direk start çıkışı şansını bitiriyor. Normal bir başlangıç yaparsa 1400 metre mesafede şansı çok yüksek. Yarışın büyük favorisi olan AKINCI tahminen önde kendi temposunu koyup gidecek veya çok ısrar eden olursa onu arkasına yatıp bekleyecek.  Son yarışından sonra biraz dinlenip 42 gün  ara ile koşacak isim BIRAKIN GİTSİN'nin de şansı var. Bu koşuyu da üç atla geçtim.

AL FUGARA: Görmüş olduğu yarışlardan sonra iyice kendine gelen safkandan bu Maiden koşuda oldukça etkili bir performans bekliyorum. Bu Maiden yarışın çok zor olduğu görüşündeyim.

HEROES: Son metrelere kadar sabırla bekleyip düzlükte gerçekleştireceği ataklar ile etkili olmaya çalışacak bu safkanın Yamak 1 yarışında çok iyi bir performans çıkarabileceğini düşünüyorum.

PRINCE BORAN: Starttan geç çıkmasına rağmen kazandığı koşu ile dikkat çeken safkan biraz sık koşuyor ve bu bugün başına bela olabilir. Rakipler sert üç yarış önce geçildiği LAST CONQUEROR bugün bayağı favori ama Tugay Alıcı ile çok iyi bir performans çıkarmasını bekliyorum.

LOVER: Bekleme yarışını çok iyi yapan safkan son 200 e gelindğinde etkili  ataklarına başlayıp STEM CELLS in burun farkla arkasında ikinci kaldığı yarışından sonra 1300 metrede yine son metreleri kuvvetli geçip buradaki rakiplerinin önünde kazanmıştı. Onur Öztürk ile iyi anlaşan safkanın o yarışa göre 4 kilo daha düşük kiloda koşmasından dolayı daha iyi performans sergileyebilecek bir isim olduğunu düşünüyor çok tutulmuyorken ben kuponumu bu safkana getiriyorum.

ALTILI
1.AYAK: 7.4.6

2.AYAK: 3.2.5
3.AYAK: 1.8.9.5.4.2.7.10
4.AYAK:
3.2.1.4.8.7
5.AYAK:
6.4.5.3.1
6.AYAK: 5-LOVER

BOL ŞANSLAR