21.02.2021 PAZAR ADANA

ufukcakirlogo19

21.02.2021 PAZAR ADANA

1.Ayak: Yarışı kafamda koşturuyorum, benim beklediğim gibi koşu devam ederse kaçan isimlerin olduğu ama birbirini bozmadan gidecek safkanların tempoyu aşırıya çıkarmamaları muhtemel görünüyor.  1400 metrede kaçanların bitirme ihtimali var ama kaçanların kendi içinde belli bir dengesi olacak. Bence kilo farkları sonuca etki edecek ama son 200 de bir ana 6-7 at yan yana gelecek esas orada jokey performansları sonucu belirleyecek. MAVİÇOCUK ağır kilo olsada  iyi bir performans gösterip kazanabilir, önclikli rakip KARADERVİŞ, İlaveler kuponda...

2.Ayak: Bugün için çok iyi koşacağına  inandığım ATOM SAÇAN'ın katıldığı bu koşuyu risk alıp tek yazmak istiyorum.  Adana'da start çıkışı sorun yaşamaz uzun mesafede istediği tempoyu yarış içinde yakalarsa,  sonlarda etkili geldiği üçüncülüklerindeki gibi koşarsa, uygun kilosu ile yarışta cazip bir tek olabilir. AGF olmaması bizim avantajımıza. Yine de at yazacaksanız yanına PALA SALİH ve ASRASYAD düşünülür.

3.Ayak: Yedi safkan içinde  önde gidecek çok at koşuyor, yarış bayağı süratli gider. RIO, ÇINARIM, KUZGÖLCÜKLÜ bu mesafede önde birbirlerini bitirir. Kaçacak ismin tempo koyması çok kolay değil ama bekleyen safkan çok şanslı olur, kendini birinciliğe atabilir. Adana'da özellikle CÜLÜK üzerinde duruluyor ve sahada çok konuşuluyor.  Kaçan ismin arkalarında yer tutacak ve Vedat Abiş ile son yarışındaki gibi birincilik gelebilir. Adana'da bu safkanın yaptığı hazırlıkları seyreden arkadaşlar özellikle önerdiler bende tek bıraktım. Geniş kuponda MAGIC END ve RIO yazacağım.

4.Ayak: Bu safkanların 1900 de ne yapacakları belli değil. HİSARKIZ göze batıyor ama bu safkanın üstüne fazla gidiliyor. Bu safkan en ciddi rakibi GÖKBÖRİ'nin son birinciliği iyi ve soruyorum, araştırıyorum bu seferde kazanır diyenler var. Altılının dördüncü ayağı bana yine az atma şansı vermedi bu üçlüyü beraber yazdım.

5.Ayak: Yarış yaşamında zaman zaman iyi performansla sergilemiş fakat bir türlü istikrar sağlayamamış isimler arasında I GOT THE POWER çok farklı duruyor.  İki kötü yarış koşup en son yarışında ikincilik almış bu isim benim özellikle iyi koşmasını beklediğim, geçileceğine hiç inanmadığım bir isim. Bu yarışta Sürpriz beklemiyorum... Sıralı İkilisi için PRENSES HİRA öneririm.  5/7

6.Ayak: Normalde bu yarışı REINA DE DIAMANTES kazanır. Size başta önerdiğim Son koşularında hep sorun yaşadı, tabelalar yaptı birincilik gelmedi. Bu sefer Çeliklerin en ufağı ile umarım beklediğim yarışını yapar ve kazanır. Cazip bir tek arıyorsanız değerlendirilebilecek isimlerden biri bu safkan olur. Bu koşuda çok takip atım var ama iki rakibi BALANCE ve AFTER TULIP yazarsak en azından ufak kuponda burayı az atla geçmiş oluruz. Son başarılı yarışlarında gayet iyi performanslar gösteren ve  daha güçlü rakipler yanında başarılı yarışlar yapan HAFO yer kalırsa yazacağız.  Yerinde zamanında yürürse bugün ELOIN içinde kazanır diyen var.

ALTILI
1.AYAK : 2.4.6.8.1.5.9 
2.AYAK : 10.8.5
3.AYAK : 3.5.7 
4.AYAK : 2.3.5.7.9.8
5.AYAK : 4-I GOT THE POWER
6.AYAK : 4.7.5.2.1

Benim kurgum bu diye aynısını oynamak zorunda değilsiniz, hatta oynamamalısınız. Ben paylaştığım ufak kuponları oynuyorum ama sıralama belli olsun, siz kurgu yaparken görün diye büyük kuponları da soranlar olduğu için ekliyorum. Altılı ganyan her gün var, büyük oyunla bir günde sermayeyi bitirmek yerine, az miktarda oynayıp çok gün şans denemek mantıklı. Bu iş şans işi, bunu kabullenin, kendi kurgunuzu yapın, kendi şansınızı yaratın, ufak oynayıp kendinize zarar vermeyin, en güzeli bu...

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar

1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- 
Geniş Altılımızı tamamen profesyonel oyuncularımız ve ortak kupon yapan üyelerimiz için yayınlıyoruz.

Gerisi size kalmış...