19.02.2021 CUMA KOCAELİ

19.02.2021 CUMA KOCAELİ

Artık geç yazıyorum, erkenden çalışmalar bitiyor ama sahanın zehirini de alıp yorumlara ekliyorum. Dün o kadar yıktığımız favori geldi, bizim iki cazip at favorimizde kazandı yine Halis'e güvenip kaybettik, iyide ikramiye verdi. Kurgu hatası yaptık bulamadık.

YENER: Bu safkanın son yarışını çok beğendim. Erken yürümeden sabırla bekleyecek, erken önlere sarkarsa  son metrelerde ivme kaybedip tabelada kalır ama kazanamaz bizede yararı olmaz. İdmanları  yeterli bu safkandan çok etkili koşu bekliyorum ama ilk ayaı da kalabalık tutuyorum.

BENİM KAYAM: Son yarışında kötü koştu ama ondan önceki ikinciliğinde olduğu gibi çıkışta iyi bir yer tutar, sonlara doğru dirençli gelip kendisini ortaya koyarsa sonunu da getirebilir, kuvvetli bir son verip kazanabilir. Bu safkanın yanına yazdığım atlarında gelme ihtimalleri var dört atla geçerim.

BLACK WASP: Bu safkanın son yarışı oldukça iyi. Uzun aradan sonra piste çıkmıştı ve dinçlikle iyi bir performans göserip geçen seneki ikinciliğinin ardından yien ikinci olarak pistten ayrıldı.  O yarışın arkasından Bursa'da işleri gayet iyi ve düzenli devam ediyor, öne kaçacak Benim Zaferim'de koşmayınca şansı bayağı çoğaldı. Bu safkanın kazanabileceği düşüncesindeyim. Geniş kuponda yanına iki at yazdım ufak kuponda tek.

BALL OF LOVE: Bu safkan için idman pistinin yıldızlarından biri deniyor ama nedense kazanamıyor. Ekürisi bugün çok iddialı hazırlandı ve önde sert tempo yapacak Kumru'yu yakın takip edip iyi bir taktik geliştirir ve virajdan sonra yarışa hakim olup kimseye şans tanımaz, saldırır kazanır diye düşünüyorum.

BABACANDIR: 1900 metre kumda zor bir yarış gibi görünüyor. Yarışları tatminkar HAVZA ASLANI iyi koşacak başarılı olacak, her zaman olduğu gibi saldıracak ama kazanması sorun, birinciliğe kendini atması oldukça zor olabiliyor. Büyük favori çıksa da bana Babacandır için iyi bilgiler geldi, bu yarış çok etkili olması, birinciliklere devam etmesi bekleniyor, bence at yazılacaksa kuponda olması gerekir.

Son ayak oldukça tehlikeli yarış  kalabalık tuttum.

ALTILI 
1.AYAK: 7.3.10.11.9 
2.AYAK: 6.11.2.5
3.AYAK: 9-BLACK WASP
4.AYAK: 2-BALL OF LOVE
5.AYAK: 1.4 
6.AYAK: 5.4.1.2.6.3.8.13


BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments