16.02.2021 SALI ADANA

16.02.2021 SALI ADANA

1.Ayak: Handikap 17 koşu ile altılı başlıyor ve 10 kiloya varan farklar nedeniyle ağır kilolu isimlerin işi kolay olmayacak gibi görünüyor. Adana geceden başlayan yağmurlar gün içinde devam edecek yarışlar ıslak pistte koşulacak. Hem yarı sentetik Adana kumu, hem de sulu pistte koşulması bayağı sürpriz isimleri ön plana çıkaracak. Bu yarışı kalabalık tutacağız ve bugün binen Fatih Rüstem Bebek ile kazanmışlığı olan FAST RUNNER için iyi koşacak bilgileri geliyor onu başa koyacağız.

2.Ayak: Geçen yarışında da oynadım son anda kaybetti ama LORD çok iyi koştu, bugünde aynı formu devam ediyor haberi geldi. Bugün o yarış bu safkanı geçen BİLGİNKADİR yine en önemli rakip ama GAZINÇ kazanamasa da iyi performans göstermiş isimlerden biri olarak yazılır. Bu üç rakibi yanında  son kötü yarışı yüzünden bayağı geride çıkmış BABAYAVUZ koşunun bombasını yapabilir. Diğerlerini de bütçeye göre değerlendirin.

3.Ayak: Yarışın başında önde gidecek isim çok yok.  Bence Özcn Yıldırım'lı BETTY BLUE biraz daha avantajlı şekilde rakiplere takılmadan önde gidecek ve 1900 metreye çıkan mesafede bu sefer çok şanslı olacak. Öncelikle 120 bin TL'ye satın alaınan ama bir türlü kazanma başarısı gösteremeyen, en son Adana işlerinde düzeldiği görünen VENTO FORTUNA çok geride kalmadan iyi yer tutar sonlarda gelip rakibine hakim olup kazanabilir. Ben ufak kuponumda bu iki ismi yazıp geçtim ama rakip arayanlara son yarışlarını beşincilikle bitirmiş LADY SEPHORA ile MERVE ABLA öncelikli önerilerim olur.

4.Ayak: Kısa Vade 8  yarışta normal şartlarda REGARDLESS ile GREY KURT arasında geçecek bir yarış olur. Grey Kurt önde yıpranı derseniz REgardless tek yazarsınız ama kuponlara bu ikilinin yazılması yeterli gelebilir.

5.Ayak: Bu koşuda FREUDE takip atımız ve son çalışmaları ile artık kazanacak duruma geldiğini haberleri bize kadar gelmiş durumda. Sabah sordum kötü koştuğu son yarışın ardından bugün için çok iyi hazırlandığı bilgileri geliyor ve  bende kazanacağına inanıyorum. Şartlı 5 yarışta cazip tek arayanlar değerlendirsin. Bugün önde yalnız kaçar da yakalanmazsa diye korkumdan MINE OF FIRE ekledim ama onuda ekleyince diğer isimlerle de sürpriz aradım, burada cazip at kovaladım.

6.Ayak: 5 yukarı Arap safkanların Handikap 15 yarışıyla günü kapatıyoruz.  Safkanlar son yarışlarındaki gibi performans ortaya koyarlarsa önde kendi temposunu rakiplere kabul ettirip kaçmak isteyecek iki isim Kopkaptar ile Batınhanın hemen arkasında  bekleme yapacak, herkes durduğunda etkili ataklar gerçekleştirecek POYRAZIM kazanabilir gibi duruyor. Son yarışında 1900 de koşup üçüncü olan, mesafe uzun gelen safkan  bugün orta mesafede yarış içinde kendine iyi bir tempo yakalarsa bence kazanır. Bu safkan bugün çok geride çıkar ama gizli saklı bazı kuponlarda çok oynanıyor olacak, kulaktan kulağa dolaşacak biz geceden verelim yarın bizden okuyalar kuponlarına eklesin.

UFAK ALTILI (11 TL)
1.AYAK:   13.9.11.7.5
2.AYAK:   4.2.1.11
3.AYAK:   3.9

4.AYAK:   1.3

5.AYAK:   6.3 
6.AYAK:   11-POYRAZIM

 

 

You have no rights to post comments