07.02.2021 PAZAR İZMİR

07.02.2021 PAZAR İZMİR

POWER BY FIRE: Yarış süratli gider, bu safkan bekler... Karataş her zamanki gibi çok beklerse, sonunu getiremez, geç kalır,  kaçanları yakın takip edecek GO FOR THE AFTER çok ciddi rakibi olur. Bu iki safkan  önde gidenleri kaçırırlarsa önde tempo kurup yarışı çalmaya çalışacak  FRESH MONEY birinciliğe ortak olur.

LEVENTHAN: Riskli bir koşu ama geçen haftaki  ikinciliğinden sonra idman pistindeki gayet güzel görüntüsü ile Maiden yarışta mesafe uzadıkça birincilik şansı yükselen Leventhan alternatif tek adayımdır.  Safkan ön grupta gitmeyi sever ama kaçar bitirir  diyemyorum, kimse gitmez ise kendini öne atabilir diye düşünmüyorum. Yarışta liderlik isteyecek olan isimler olursa yakın takip edip düzlükte onu atlatıp kazanacağına inanıyorum. Totolara bakıp NİKOŞ ve ARSLAN KRALİÇE en ciddi rakip denebilir ama ben bugün yanına at yazmayı düşünürsem en başta  DARABA değerlendirirdim.

AQUA DE VIDA: Son yarışı uzun gelen safkan kısa mesafede kazanıp Maidenden çıkarken oldukça başarılıydı. Bugün önde gidecek olan ilk yarışını kazanmış DESPINA nın arkasında iyi bir yer tutarsa başarılı aprantisi ile yarışı rakiplerinden çalabilir. İzmir'in başarılı jokeylerinin bindiği DERİNDOĞA ve ŞÜKRANHANIM eklemesi ni de kupona yaptım.

HIZLI AHMET: İzmir'de hazırlanan safkan son yarışında Grup 3 de başarılı koşup buradaki rakiplerine uzak yaptı. Safkan idman pistinde yine çok iyi hazırlıkları ile dikkatimi çekiyor. Bu pistte kısa uzun işlerle çok iyi hazırlanan ve rakiplerine göre daha iyi dereceler çıkaran safkan bugünde kazanır.

LUCKY JUSTEN: İyi koşup kazanamadığı yarışından sonra kısa bri sprint yapan safkan bu sefer ger planda çıkmış. Karataş binse yine favori verirlerdi ama üçtür kazanan UTKUNUNOĞLU yarışta olunca tabiki onu tercih etmiş durumda. Yarış çok zor görünüyor ama böyle zamanlarda gelecek safkanlar bize para kazandırır. Biz unutmadan Lucky Justen başta yazalım.

ÖZÇOCUK: İşte bir unutulan safkan daha. İki yarış önce ilk metrelerden itibaren yarışın liderliğini alarak koşuyu forse eden bu safkan kendisini kovalayan rakiplerin tüm ataklarına başarılı bir şekilde karşılık verip beyaz bayrak ayna yaparak kazanma başarısı göstermişti.  Son yarışındaki dokuzunculuğundan sonra bugün unutulmuş geri planda çıkmış ama Doğukan Palaur biraz iyi tempo versin kazanabilir.

İKİ TEKLİ ALTILI (18 TL)
1.AYAK: 8.10.9.2

2.AYAK: 5-LEVENTHAN
3.AYAK: 9.4.2.3
4.AYAK:
3-HIZLI AHMET
5.AYAK:
2.3.4.1
6.AYAK: 9.13.7.3

BOL ŞANSLAR