06.02.2021 CUMARTESİ İSTANBUL

06.02.2021 CUMARTESİ İSTANBUL

JOSEPHINE: Bu safkanı için ikinci olduğu ilk yarışın ardından takibe almıştık. Sonraki yarışında çok daha iyi koşacak denmişti, bende notlara almıştım, gayet etkili bir koşu yapıp kazanmıştı. Son yarışında ise üçüncülükte kalırken Karataş'ın çok beklemesi ile kaybetmiş ama kazanan kadar iyi durumda olduğunu belli etmişti. O yarışın devamında idman pisti işlerinde kolay göründü. İlk ayak zor görünüyor, ilk sıraya taşıdım ama çok at yazdım.

BLACK ROCKYarışın temposunu belirleyecek olan bu safkan, mesafe uzadıkça kendi temposunu rakiplerine kabul ettirmenin avantajıyla son metrelere kadar direnecek gücü kendinde bulacak. Son yarışlarına göre daha uygun rakipleri yakalamış olması kazanabileceğini de gösteriyor. Cazip tek arayanlar için oldukça uygun bir isim. Diğer safkanlar ilk yarışlarında derece olarak ilgi çekmemişler. Rakip yazacaklar son yarışı çok başarılı, iyi bekleyen ve önde mücadeleye karışmayıp, yakın takip edecek  sonlarda gelmeyi hedefleyecek CHARLIE yazabilir.

MUZOBABA: Normal şartlarda kazanır ama safkan karakter yoksunu bir isim ve birinciliği zor tabelası çok yarışlar yapıyor. NAKIŞ için geçen yarış iyi koşacak demişlerdi olmadı oda beceremedi ama bu sefer yapabilir. BEŞKAZALI ya Karataş binince tahminen favori çıkar ama yeri bende üçüncü sırada.

SÜLÜNBİKE: Bugün büyük ihtimal liderliği alacak rakipleri yakın takip etmek isteyecek ve düzlük sprinti le sonuca gidecek. İstanbul sentetik pistte yaptığı işlerinde gayet iyi performanslar gösterirken bu işleri seyreden arkadaşlarımızdan tam not aldı. Safkanı başa koydum ama yinede tek yazmak istemiyorum.

EZER GEÇER: Bu yarışı öncesi yaptığı koşularla çok ön plana çıkarılan safkan önde gidecek ve birbirini temizlemeye koşacak üç rakibinin arkasında iyi bir yer tutar, düzlük dönüldüğünde dış kulvarda kalır, yarış içinde biraz idareli gitmesi durumunda sonları kuvvetli geçip bu yarışın kazananı olur. Derece olarakta rakiplerinden iyi bugün artık beklenen birincilik gelecek.

RUDİKO: Bugün İstanbul'da son koşuyu kimse tek yazmaz. Normal kuponumuzda bende yazmadım ama Kocaeli pistinde hazırlanan bu safkan için çok olumlu haberler geldi. 600 metrelik 37-24 rahat çalışmasında çok beğenilen ve sentetik pist başarıları olan bu safkan mutlak ailk sırada değerlendirelim. 

ALTILI
1.AYAK: 7.9.3.5.4
2.AYAK: 1.2.3.4.7
3.AYAK: 6.7.1.4.2
4.AYAK: 7.8.2.1.6
5.AYAK: 3-EZER GEZER

6.AYAK: 8.15.4.1

BOL ŞANSLAR