03.02.2021 ÇARŞAMBA BURSA

03.02.2021 ÇARŞAMBA BURSA

ÇAKIRDAĞLI: İstikrarlı koşan ve tüm gücünü yarışlarında gösteren bu safkan en son ikinci olduğu yarışında iyi bir bekleme ile çok iyi koştuğunu göstermiş, sonlarda yükselen hızı ile  çok fark kapamış ve iyi bir derece gerçekleştirmişti. Bugün bir çok denk  isim koşuda yer alıyor ama kaçacak atlar birbirini bitirirse bu safkanın şansı çoğalacak. Safkan için çok uygun bir kilo ve son metrelere kadar liderlik mücadelesi içinde olacak, kesinlikle ihmal edilmemeli.

FERHAL: Geçen yarışında üçüncü kalırken çok beğendiğim safkan uzun aradan sonra kendini göstermişti. İlk ayakta da Halil Kaplan dedik burada da bu safkana Halil biniyor ve ikisiylede kazanması güç olsa da iki safkanda çok iyi koşacak gibi görünüyor. Rakip ararsak yine kendisi gibi son yarışlarında dikkat çeken AYNİRA, koşuya erken adapte olduğunda çok ters koşabilen ŞERİFE ABLA,  önde kaçacak iki isim LOLAN GÜZELİ ve ALESTA ile geniş kuponda ORKİ ile KIZILYAR eklenebilir .

BÜYÜK AJİBA: Bu safkanı takipteyim ama birinciliğe bir türlü atamıyorum. Üçüncü olduğu yarışında safkan sonlara kadar direnmiş,  temposu ve inatçılığı  ile dikkatimi çekmiş, bu yarış için takibe girmişti. 1400 metrelik bu yarışta tempo yarışını iyi yaparsa  burada gelebilir diye düşünüyorum.  Yamak 2 yarışında en güzeli öne düş dayanabildiğin kadar dayan demektir bu safkan içinde bu taktik kesinlikle işe yarayacaktır. BALYECİ SALİH yakın gidip safkanı bozarsa o zaman işte işimiz çok zorlaşır. Ben yalnız kalırmı diye çok düşündüm kurguladım aklıma yalnzı kaçacağı yatmadı o yüzden doldurdum.

TUNCER: Son dört yarışından üç tanesinde birinciliği almış safkan startla birlikte yarışın liderliğini alacak, kendisini kovalayan kim olursa olsun onu temposuna mahkum edip yıpratacak, belki de fazla zorlanmadan sonlara doğru artan temposu ile beyaz bayrak ayna yarışı yapacaktır.   Kaizbert'lere çok farklı binen Tolga Yıldız için uygun bir yarış olmuş..

PORTAKAL: Bugün bu ayakta favoriler bende de biraz geride ama Portakal tek yazılabilecek kadar önde görünüyor. Yarış içinde önde gidecek iki favori rakibini iyi kollar yarışın başında çok geç kalıp şansını iyice yitirmez ise so metrelerde yapacağı güçlü ataklar bu safkana birincilik getirebilir.  Son yarışında start çıkışı biraz zorlandı ama bu sefer 1800 metrede adaptede çok geç kalmaz ise birincilik gelebilir. İki tekli oynayacaklar bu safkan üzerine yoğunlaşabilir.

SUVARİ ANGEL: Bugün son koşusuna göre çok daha iyi durumda olan safkan üçüncü tek adayı olabilir. Misli oyuncular veya misli üçlü ganyan deneyecekler uzun aradan sonra katıldığı kooşuda Muhammet Mir Bilgin ile ataklara geç kalan safkanı değerlendirebilirler. Bu safkan bugün devamlı binen Murat Gündüzeli ile koşuya atılıyor ve Bursa'da ki arkadaşlarımız kazanacağı yönünde bilgiler geçiyorlar.  Gördüğü yarıştan sonra koşuya katılan safkanlar içerisinden en hazırı, en sivrilmişi ve eşgal olarak gördüğüm kadarı ile en iyisi bu safkan. Bende Kazanır dedim, ufak altılıda tek bıraktım.

MİSLİ ALTILI
1.AYAK: 10.4.5.7.8 
2.AYAK: 7.6.3.2.1
3.AYAK: 5.8.6.4.3
4.AYAK: 1-TUNCER
5.AYAK: 9-PORTAKAL
6.AYAK: 5-SÜVARİ ANGEL

ALTILI
1.AYAK: 10.4.5.7.8 
2.AYAK: 7.6.3.2.1.5.10
3.AYAK: 5.8.6.4.3
4.AYAK: 1-TUNCER
5.AYAK: 9.5.7
6.AYAK: 5.9.6

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın.
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.

Gerisi size kalmış...