29.01.2021 CUMA KOCAELİ

29.01.2021 CUMA KOCAELİ

ZEKAİBEY: Zekaibey yarış hayatının başında iki koşu takip ettik, iyi koştu ama kazanmayı beceremedi. Ankara yarışlarından sonra uzun süre ara verdi,  Kocaeli galobunu göremedim, Ankara'da hazırlanıp buraya gelmiş ama o kadar düzenli ve iyi çalışmalar yapmış ki Maidenden yürüse çıkacak gibi duruyor. 171 gün arası var ama 16 tane galopla koşuya girecek. Ben tek yazıp başladım, beğenmezseniz siz kurgunuzu kendiniz oluşturun.

AKDAĞ FIRTINASI:  Uygun kilo ile koşacak olan safkan son İstanbul dördüncülüğünün arkasından bu yarışa yazıldı ve rakiplerinin ağır kilolu olmasından çok istifade edecek gibi görünüyor.  Bu sefer biraz daha uygun grupta, iyi bir bekleme yaparsa öncelikli şanslıdır. Koşunun temposu yükselmez CORAL ROSE uygun kilosu ile kolay kaçarsa sonunu getirebilir onuda mutlaka düşünmek ve dikkatli olmak gerekir. Diğer şanslı gördüğüm isimleri devamında yazacağım.

SİNOPLU MERVE: Son yarışlarında sert gruplarda denenip buna rağmen kazanma başarısı gösteren safkan bugünkü rakibi GÖLDEM'İ geçmişti. TRACE Samet Erkuş ile koşacak, sonlar akadar kendini saklayıp güçlü bir sprint atıp kazanmayı başarabilir. Uzayan mesafede pek üstüne gidilmez ise BERENGÜL'de şanslı olabilir.

AYZA: Bu safkanı hep oynuyorum, uygun grubu bulduğunda son metrelerde uçarak geliyor geçemeyeceği at yok. Bugün önde gidecek bir diğer şanslı isim FATİHİNGÜLÜ çok önde yıpranırsa son metrelerde çok güçlü gelen Ayza'ya direnemez diye düşünüyorum ama günü gününe tutmayan bu ki isme de güvenip yarışı iki ata indiremedim.  Az atla geçeceğim ayağı bir sonraki koşuya bırakıp burayı da doldurdum.

ÇEVİK GIRL: Islak pistte önde gidecek isim bulamadım ekürilerden Çevik Girl öne saldım, altmış kilo olmasına rağmen tek rakibi ANCK SUNAMUM u biraz uyutursa kazanabilir diye düşündüm. Geçen yarışlarında da bu ikili az farkla bir-iki olmuşlardı bugünde öyle biter ama yer değiştirebilirler.

BABALARIN BABASI: Son yarışında  RÜZGAR FIRTINASI kaçarken iyi yerde takip eden ama son metrelerde ne kadar etkili olsa da rakibini geçmeye gücü yetmeyen safkan gayet iyi performans göstermişti. Bugün kalabalık grupta güzel ataklar yapıp en az önündeki isimler kadar iyi koşacak olan bu safkan öncelikli şans verdiğim isim olacak. HASAN ABİ bundan önceki tabelalarında gayet iyi performanslar gösterdi bence bugünde çok iyi koşar. ÇEVİKKARDEŞLER'in son yarışındaki performansı kötü değil, çok geriden gelip beşinci  oluyor ve çok ciddi ataklar yapıyor, bugün bayağı geride kesinlikle ihmal etmeyelim. Bu pisti iyi koşacak ekürilerden CAHİTAĞA'da kupona  yazalım.

ALTILI : 33 TL
1.AYAK: 9-ZEKAİBEY
2.AYAK: 6.10.9.7.3.2

3.AYAK: 7.3.8.1
4.AYAK:
1.4
5.AYAK:
1.2 
6.AYAK: 11.5.7.12.8 

STANDART KURGU
1.AYAK: 9-ZEKAİBEY
2.AYAK: 6.10.9.7.3.2

3.AYAK: 7.3.8.1
4.AYAK:
1.4.2.3.5.6.7
5.AYAK:
1.2 
6.AYAK: 11.5.7.12.8 


BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...