20.01.2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL

Bundan sonra en altta "Geniş Altılı" adı altında sitemize yeni üye olan profesyonel oyuncular ve ortaklık grupları için kupon paylaşacağım. Bu kupon ferdi oyuncular için değil sitemize yeni üye olan ortak kupon gerçekleştiren sendika şeklinde bu işi ticari olarak gerçekleştiren gruplar için yapılmaktadır. Biz o kadar nasıl oynayalım diye düşünmeyin, genel kuponumuz yine kendi standart ölçülerde hazırlanacaktır.

20.01.2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL

JOSEPHINE: Geçen sene koştuğu bir çok yarışta bu safkanı oynadık, iyi yarışlar yaptıktan sonra kısa ara verdi ve bu sabah safkan için iyi haberler geldi. Hayatında Karataş'la koştuğu tek yarışı var ve onu da beraber kazanmışlar. Bugünde Halis üstünde ve ilk ayak favori çıkmışlar, kazanacakları bir sonuç çıkarabilir. Ben diğer favori isim uygun kilolu PEEKABOO ile beraber yazıpyorum ilk ayak cazip sonuç beklemiyorum.

QUEEN STAR: Son yarışında Mehmet Kaya ile başarısız bir performans göstermiş olsa da daha önceki başarılı performanslarını baz aldığımda çok zor görünen altılının ikinci ayağında bu sefer Adem Aslan ile sürprizi gerçekleştirebilecek durumda. Çok kalabalık tuttuğum bu yarışta sürpriz bekliyorum.

BLACK GRAPE: Yarışın temposunu belirleyecek olan bu safkan, mesafe uzadıkça kendi temposunu rakiplerine kabul ettirmenin avantajıyla son metrelere kadar direnecek gücü kendinde bulacak. Son yarışlarına göre daha uygun rakipleri yakalamış olması kazanabileceğini de gösteriyor. Dileyen cazip olması açısından bu safkanı tek olarak değerlendirebilir. Rakip yazacaklar son yarışı çok başarılı, iyi bekleyen ve önde mücadeleye karışmayıp, yakın takip edecek  sonlarda gelmeyi hedefleyecek İLSUM yazabilir.

ONTARIO: Safkan her gün üstüne koyarak gidiyor ve son 1200 metrelik yarışında kaçan rakibini son metrelerde yakalayacak gibi görünse de sonlarda temposunu yükseltemeyince üçüncülüğe razı olmuş durumda. Bugün uzun mesafede biraz daha sabırla bekleyip sprint zamanını iyi ayarlaması lazım ki ağır tempoda giden koşuda o kadar sonları güçlü geçebilsin ve cazip tekimiz olsun. Ben kendi kuponumda bu safkanı tek bıraktım ama geniş oyunda LITECOIN ve RED CLOUD eklenebilir.

BİZİM ALTILI
1.AYAK:  4.6 

2.AYAK:  11.4.7.3.5.1.9.6

3.AYAK:  5.6 
4.AYAK:  
2.6.1.7.4.9
5.AYAK:  7-ONTARIO

6.AYAK:  3.2.5.8.1.4.7.6.10

* * * * * * * * * * * * * *

 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Normal Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Geniş Altılı kuponumuz ise Ticari amaçlı olup hiç kimseye o kadar büyük oynamasını tavsiye etmiyoruz. Profesyonel oyuncular ve ortak kupon yapanlar için hazırlanmış kupon olduğunu özellikle hatırlatıyoruz.

You have no rights to post comments