01.01.2021 CUMA İZMİR

01.01.2021 CUMA İZMİR

GO FOR THE AFTER: Geçen sen koştuu bri çok yarışta bu safkanı oynadık ama bir türlü kazandıramadık. 2019 yılında iyi yarışlar yaptıktan sonra bazı sorunlar yaşayan ve bu yüzden tabelalar yapsada son yarışlarında kazanma becerisi gösteremeyen bu safkan için bugün iyi haberler geldi. Hayatında tek yarışı Nevzat Avcı ile kazanmıştı bugünde Nevzat üstünde ve cazip sonuç çıkarabilir, ihmal etmeyin.

SON MAHSÜL: Son yarışında büyük bir sürprize imza atacakken, az farkla kaybeden bu safkan, İzmir altılısının çok zor görünen ilk üç ayağında bu sefer Mehmet Kaya ile sürprizi gerçekleştirebilecek durumda. O gün kazanan YEĞENİM TOPRAK kilosunun düşmesi, bu pisti sevmesi ve yine birinciliğin güçlü adayı durumunda. BİLİRKİŞİ kazandığı yarışa göre daha şanslı görünüyor, AHMET ALİ iyi galop yaptı, iyi derece çıkardı ki yine yazmadan olmayacaklardan biri. Önde kaçacak diğer iki isimde şanslı olur, burası kapama yapıp risk almayacağımız bir yer olmalı.

DESERT LIONESS: Yarışın temposunu belirleyecek olan bu safkan, mesafe uzadıkça kendi temposunu rakiplerine kabul ettirmenin avantajıyla son metrelere kadar direnecek gücü kendinde bulacak. Son yarışlarına göre daha uygun rakipleri yakalamış olması kazanabileceğini de gösteriyor. Dileyen bu safkanı tek olarak değerlendirebilir. Rakip yazacaklar son yarışı çok başarılı, iyi bekleyen ve önde mücadeleye karışmayıp sonlrada gelmeyi hedefleyecek FAIRYLIKE yazabilir.

GÖNLÜMÜN EFENDİSİ: Elazığ Diyarbakır derken Kocaeli'ne gelen ve ikinciliğinde sonlarda gayet etkili koşan bu safkan devamında İzmir'de beşinci kalırken piste yavaş yavaş uyum sağladığını gösterdi. Bugün İzmir idmanlarını seyreden arkadaşların özel tavsiyesi olarak başa taşıdığım bu safkan koşunun favorisi TOYGU ile beraber kuponlarda düşünülmelidir.  Yüzde 50 lik at yerine bu cazip ismi Gönlümün Efendisi'ni tek yazıp rahatlıkla geçerim, çok önerildi, çok söylendi, kendi oyunumda da yanına at yazmayacağım ama favoriden kaybetti olmasın diye yanına Toygu ekledim.

VASEEM: Safkan her gün üstüne koyarak gidiyor ve son 1200 metrelik yarışında kaçan rakibini son metrelerde yakalayacak gibi görünse de sonlarda temposunu yükseltemeyince üçüncülüğe razı olmuş durumda. Bugün uzun mesafede biraz daha önlerde yarışı kabullenip ağır tempoda giden koşuda o kadar geride beklememesi lazımki sonları güçlü geçebilsin ve cazip kapanışı gerçekleştirsin. BÜTÜNAY ve BAŞKAYNAK rakip olur diye bekliyorum.

İZMİR ALTILIM
1.AYAK:  4.7.6.8.3.5

2.AYAK:  
3.9.2.4.1
3.AYAK:  5.6.1.3.4
4.AYAK: 
2-DESERT LIONESS
5.AYAK:  8.6 

6.AYAK:  8.2.3 

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- 
Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments