31.12.2020 PERŞEMBE İZMİR 1. 2. ALTILI

 ufukcakirlogo1a9

31.12.2020 PERŞEMBE İZMİR

İlk altılı için ilk ayakta KING OF ISTANBUL teki denenebilir. Uzun aradan sonra İZmir'de iki tane ikincilik alan kalite isim galobunda pırıl pırıl görünüyor, bu hali ile bence kolay kazanmalı. Altılı para vermez gibi düşünüyor yazacağımız tekler var o yüzden cazip olsun diye özellikle KING OVA ve BY NUSRET ekledim.

3. koşuda ki PREMIUM MOVER ikinci olurken  ağır kilosuna rağmen harika koşmuştu. Bekleme yapıp en dış kulvardan güçlü ataklar yapmış gelecek yarışı için ümit vermişti ve arkasından kazanırken uygun kiloyu yakaladığında neler yapacağını göstermişti. Bugün 60 kiloluk safkanın PETER PANS DREAM ve ÖKEHAN rakibi olurlar gibi görünüyor. Tek bile yazılırda ilk altılı o şekilde iyice simitçi olur.

6. koşuda'ki  HIZLI AHMET üç tane harika yarışın, Grup birinciliğinin ardından son Grup yarışlarında kazanamıyor ama burada koşacağı rakiplerinden üstün görünüyor. Canlı İstekli çok iyi işlerle buraya gelmiş, İstanbul'da Feritbaba'ya az farkla kaybettiği yarışı yine seyrettim, aynı performansı yapsın, her şey lehine görünüyor. İlk iki altılıda da Banko adayıdır.

8. koşuda ilgimi çeken ve işlerinde beğendiğim isim DARKİN oldu. Üzerine yine Mırık binmiş ki 2000 metre mesafede bence ağır tempoda geçecek yarışta öne erkenden sarkarsa çok şanslı olur. Son yarışında Kısa Vade koşup beşinci kaldı ama o gün Bursa'da koşmuştu ve yarış bugünkü rakiplerine göre çok daha zordu. Bugün çok şırı bir sürt olmaz, önde çok rahatsız edilmez ise bu safkan sonda gelecek rakiplerine direnip kazanabilir. Bu safkana rakip tuttuğum isim favori çıkmış BLACK PANTHER oldu. iki ağır kiloluyu yazıp geçtim.

Son koşu Şartlı 4 yarışta kum pist başarıları TÖVBEKAR'ı ön plana çıkarıyor. Önde kaçanları arkasında kendi halinde kuracağı tempo bu safkana birincilik getirebilir. Kaçanlar olacaktır ama bu safkanda yakın gidip düzlükte onları atlatıp sonuca gitmeyi hedefler buda başarıyı getirir. Öncelikli rakip DESTROYER'in son ikinciliği oldukça iyi. Mücadele etmiş öndeki rakibini atlatamamıştı ama bugün aynı mücadele birincilik getirebilir. ve  Son metrelerde daha etkili gelecekleri bu koşuda bence kazanmaya aday diğer isimlerdir. Daha sonra HOLİGAN, BÖLÜKBEY ve TAKİEFE düşünülebilir.

1.ALTILIM
1.AYAK: 3.4.2 
2.AYAK: 1.3.4.2 
3.AYAK: 1.6.5 
4.AYAK: 8.7.9.1.4.5.3.2
5.AYAK: 5.8.2.3.6.7 
6.AYAK: 3-HIZLI AHMET

2.ALTILIM
1.AYAK: 8.7.9.1.4.5.3.2
2.AYAK: 5.8.2.3.6.7 
3.AYAK: 3-HIZLI AHMET
4.AYAK: 6.1.5.2.3.7
5.AYAK: 1.2 
6.AYAK: 3.8.2.1.5

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments