19.12.2020 CUMARTESİ İZMİR

19.12.2020 CUMARTESİ İZMİR

KIZILHAN: Devamlı takipte olduğum safkan için bugün uygun bir yarış olacak. Önde yarışı forse ederken pek yorulmayacak, uzun mesafede kendi istediği tempoyu yakalayacak, son yarışında son metrelerde geçilip ikincilik aldı ama bu sefer Mehmet Kaya ile kazanacak gibi duruyor..

MARKİZ: Hayatının ilk yarışında start çıkışında oyalandı geç kaldı pek istediği gibi bir başlangıç yapamasa da sonları gayet başarılı geçti çok güçlü ataklarla dikkat çekti. Safkanın ilk yarışında çimde bu başarıyı göstermesi  kumda nasıl koşacağı konusunda bana tam bir kanaat sağlamadı, kazanır diyemedim. Her ne kadar idman pistinde yaptığı iyi çalışmalarının neticesini yarışa yansıtırsa, pisti yadırgamadan iyi koşup kazanabilir. Ben rakipleri ile beraber yazıp MAGIC STAR, JEZEBEL, ŞİRİNYER PINARI ve GOGUSH ilavelerini yaptım.

KEY TO MY HEART: Bu safkan için idman pistinde gayet iyi çalışmalar yapıyor, bu koşuda başta olmasa da kesinlikle kuponda başta olsun, BLACK PHANTOM ve İZMİRİN DAĞLARI'n dan eksiği yok deniyor.  Safkan son yarışında ikinci olmuş, o yarışta dış kulvardan çok etkili ataklar yapmış. Bugün İzmirin Dağları önde kaçar Black Phantom yakın giderken sonlarda çok ters bir sonuç alabilir.

BOMBACAN: Katıldığı son yarışını baz alırsam burayı bu safkan kazanır diyebilirim. Göstermiş olduğu mücadele ve son metrelere kadar yarışa saldırmış olması, çok istekli koşması bu grubuda geçmeye yetebilir. Yarışta önde çok sert tempo yapacak bir isim yok kilosu aır ama yüksek tempoya çıkmaz kendi halinde yarışı sürdürürse bu pek önem kazanmaz, mesafe uygun, kazanma  ihtimali yüksek. Koşu ağır tempo gider çok sürat olmaz, önde çok rahatsız edilmez ise çok daha şanslı olabilir. Bugün iyi taktik belirler, kim gelse de direnir kazanır gözüyle bakıyorum. 

KULDOSTU: Kaçıp her gelene direnip kazandığı koşu gayet iyi, iyi idman görünümü var, doğru taktik uygularlarsa  yine kazanabilir. Yarışın başında BEATRIS te sert tempo yaparsa liderlik mücadelesi sert geçer  ikili  yüksek tempo yaparsa yarış karışır. Önde yalnız kalırlarsa da ikisinden biri kazanabilir. O yüzden iyi bekleme yapacaklar şanslı olabilir, bekleyenlerden önce kim yürürse, gruba hakim olup  birinciliği zorlayabilir. Kalabalık tuttuğum bir yarış oldu.

COUPAGE: Hayatının ilk iki yarışında pek adından bahsettirmese de son  koşusunda adapte sorunu yaşayan safkan iç kulvardan gayet etkili koşup dördüncülük alırken dikkat çekmişti.   Zor at olduğu belli ve Barış Kurdu binmiş, aldığım bilgilerde bugün ne var ne yoksa saldıracak diyorlar, taktiksel olarak doğru hamleler yaparlarsa kazanır diye başa koydum ama rakiplerini de yazdım.

CONGENIAL SON: Son yarışında son metrelerde çok etkili geldi ama yarış bitmişti Avukat kazanmış bu güçlü ataklar ancak ikinci olmasına yetti. Bugün safkanın durumu her ne kadar düzelmiş olsa da kilo biraz ağır son metrelerde güçlü gelse de kazanmasına yetmeyebilir. Başa koyup rakiplerini de değerlendirmek lazım.

 

1.ALTILIM  
1.AYAK:   3-KIZILHAN
2.AYAK:   6.5.4.11.1 

3.AYAK:   3.4.1 

4.AYAK:   1-BOMBACAN
5.AYAK:   6.2.1.5.4.8

6.AYAK: 
  3.4.6.2.1.8.10

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments