16.12.2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL

16.12.2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL

İstanbul yine dokuz koşu iki altılı var.

Günün beşinci koşusu Dişilere aiit 1400 metre mesafeli Handikap 16 koşuda son yarışları başarılı JOSEPHINE Tek yazmaya karar vermiştim ama sahadan SHE IS THE ONE çok iyi koşacak bilgisi geldi. Bir anda şablon miktarı iki katına çıktı ve kurgu bozuldu. Yinede olmaz yazmam diyemedim iki ata çıkardım, bıraktım .

Günün altıncı koşusunda NİĞBOLU Tek yazmayı düşünmüştüm ama son yarışında biraz startta oyalanmış bunu tekrarlayabilir dedim beraber koşup peş peşe bitirdikleri KARAZEYTİN ve KORKMAZEFE eklemeyi düşündüm. Bu atlarıda yazınca zaten ilk altılı oynanmaz duruma geldi.

İlk altılı son iki ayak tek bırakıp ilk dört ayağı olabildiğince kalabalık tutup bir kurgu denenebilir.

İkinci altılıyı bir tane tek üzerine kurdum, oda YÜKSELABİ oldu, bu ağır yükün altında kaldı ama  Ahmet Çelik istediği zaman her şeyin üstesinden gelecek gibi duruyor. Maidenden çıkıp Kısa Vade 8 de ikinci olduktan sonra, Grup 2 koşan safkan başarısız olmuştu ama  son yarışında altıncı olmasına rağmen kazananlar kadar iyi görünmüştü. Çok yakın bitirdiği koşudaki performansını tekrarlarsa yeniden binen Ahmet Çelik ile günün BANKO'su olur.

1.ALTILI
1.AYAK:
2.7.8.4.1.3 
2.AYAK: 4.6.10.1.8.2.5
3.AYAK: 4.2.7
4.AYAK:
11.4.3.5.10.7
5.AYAK:
6-JOSEPHINE

6.AYAK: 4-NİĞBOLU

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments