10.11.2020 SALI ANKARA

10.11.2020 SALI ANKARA

ONARBEY: Son yarışlarında Grup koşan safkan bugün Maiden yarışa geldi. Maiden bile 66 bin TL azdeğil kazanmazsa ayıp.

SESİLHANIM: Son yarışına göre çok kilo düşen bu safkan orada dördüncü olduysa burada Kaçmaz ile çok ters bri koşu çıkarabilir... Çok cazip durumdayken kuponlarınızdan eksik olmasın.

FAST RUNNER: Hatırlayanlar bilir, 17.70 ganyanla kazanırken, Fast Runner için "Ben özellikle ilk iki startında kum pistte hiç işlemeyen ancak çıktığı ilk çim pist koşusunu çok etkili bir spirint ile kazanarak büyük bir süprize imza atan FAST RUNNER'ın çıkarılan aksesuarlardan sonra bugün uzun mesafede sürpriz yapabileceğini düşünüyorum" demiştim. Arkasından 1600 metrede Kısa Vade yarışa yazdılar ama orada kazananın yarım boy gerisinde beşinci kaldı. Bugün nasıl bu safkan verilmiyor çözemiyorum ama kupona üç at yazıyorum..

DİYARBEKİR: İlk yarışını koştuğunda çimde oldukça çok oynandı, Ankara'dan aldığım haberlerde son dakikalarda çok önerildi ve çimde çok işlemedi altıncı kaldı. Kazananın 8 saniye gerisinde gelmesi bugün hç oynanmamasına neden olsa da kumda çok iyi koşabileceğini unutmayalım.. 

BEDESTAN: Pist ayrım etmeden hep iyi koşan safkan  yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanır diyordum ama Ankarada ki arkadaşlar POLAR STAR özellkle önerdiler tabi bunu yazınca BIRAKIN GİTSİN de yazmak gerekti, yarış üç ata çıktı.

UNICORN: Bursa da startta oyalanıp kazandığı ŞArtlı 1 yarışın ardından Şartlı 5 yarışa Ankara ya gelen ve Tokaçoğlu' nu da buraya getiren UNICORN kuponlara başta yazılsın diye düşünüyorum.

UÇAN FİL: Bu safkan bu sene o kadar çok değişti ki yarışa kendi temposunu verdiğinde yakalanmadan bitirme ihtimali çok yüksek oluyor. Bugün kilo düşürmek için apranti bindirdiler ve bud safkan için hem avantaj oldu ama üstüne giden olur ve aprantisi panik yapıp tempoyu arttırırsa terste tepebilir. Ben yinede gelecek vadeden ağrantisiile yakalanmadan bitireceği üzerine kuponumu kurdum.

CECELİ: Yarışın mesafesi kısa olsa da önde gidecek o kadar çok at var ki bu safkan iyi beklerse 50 kiloluk sıkleti ile son metrelerde çok güçlü gelip koşuyu kazanabilir.

ANKARA 1.ALTILIM
1.AYAK: 4-ONARBEY
2.AYAK: 7.4.2.
3.AYAK: 2.1.3 
4.AYAK: 3.2.10.8
5.AYAK: 2.5.1 
6.AYAK: 5.1.3.2

 

ANKARA 2.ALTILIM
1.AYAK: 3.2.10.8
2.AYAK: 2.5.1 
3.AYAK: 5.1.3.2
4.AYAK: 5.1.2.3 
5.AYAK: 1-UÇAN FİL
6.AYAK: 10.1.8

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın.
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments