10.11.2020 SALI KOCAELİ

10.11.2020 SALI KOCAELİ

1.Ayak: İlk ayağı çözmek zor. Yalnızca size NEHİRİNOĞLU ihmal etmeyin diyebilirim. Son yarışında buradaki rakipler geçilmiş bugün o yüzden hiç önerilmemiş ama ondan önceki ikinciliği gayet tatminkar. Burası hep birbirini geçen isimlerin buluştuğu bir yarış tuttuğunuz isimler varsa değerlendirin.

2.Ayak: Kaba kuma ilk defa çıkacak olan AYÇİÇEĞİ için kesinlikle bu pistte de iyi koşar deniyor. Pistten yana derdim yok ta kalabalık grupta ataklara geç kalırsa yol bulamayabilir, bu pistin düzlüğü kısa, öne erken gelmesi lazım o beni düşündürüyor. Bu sabah konuştum, araştırdım bilgi almaya çalıştım, özellikle DOS GARDENIAS çok konuşuluyor. İSTANBUL ATEŞİ yine çok iyi koşar deniyor ama o favori çıkmış. Bu koşuyu da kalabalık tutmak lazım.

3.Ayak: Kocaeli Maiden yarışta son kum yarışlarını beraber koşmuş ve arka arkaya sıralanmış iki at var. İşin garibi ŞENKARDEŞ rakibi CİVANPEHLİVANI nın önünde koşuyu bitirmiş ama Agf de yarı yarıyadan az çıkmış. Şenkardeş arkasından ağır çimde beşinci olmuş ama onu bu yarış için baz almak pek mantıklı değil. Benim kulağıma gelen ise MEYSCAN'ın Bursa'da çok iyi hazırlandığı ve bu yarışta çok iddialı olacağı şeklinde. DALGALIYELE ise sürekli ikinci şimdi yazmasam kesin uzak yapar eklemekte fayda var. .

4.Ayak: Mehmet Kaya son İZmir yarışında MAGIC ROCK'a binememişti ve o gün binen Barış Kurdu safkanı tanımayınca hayatının en kötü performansını çıkarmıştı. LUCKY JUSTEN ise sert grupta yaptığı performansla dikkat çeken bir isim. Grup koşuda kazanan ismin 1 saniye gerisinde kalmış, yarışa erken uyum sağlasın bugün kazanabilir.  RASTGO eklersek rahat yarış seyrederiz.

5.Ayak: Bu koşuda da ALİÇO çok ön planda gözüküyor ama iki yarış önce onu geçen FATİHİNGÜLÜ ikinci at olmasına rağmen oranlarda üçte biri kadar görünüyor. Apranti var diğerinde Mehmet kaya olunca bu kadar fark var diyelim kiloya bakıyorsun Aliço bugüne kadar 62,5 kilo yu hiç taşımamış, 61 kilo le kazanmışama 1.15.44 koşmuş. Normalde 1.14 koşarsa Fatihingülü bu safkanı geçebilir. İKi aylık aradan sonra yarış gören ECRİN SULTAN ise bomba atım. .

6.Ayak: Buraya kadar kimi şanslı gördüysek yazdık boş kalmasın dedik ve kuponumuzu son ayak GÜRGÜRBABA ya getirdik. 1 yıl aradan sonra katıldığı yarışında Oktay Kızıldaş idaresinde Şartlı 5 kazanırken ne kadar formda bir geri dönüş yaptığını gösteren safkan bugün Mustafa Çiçek ile aynı formunu sahaya yansıtıp seriye devam edecektir..

KOCAELİ ALTILIM
1.AYAK: 12.9.5.1.6.8.11.2
2.AYAK: 4.5.8.1.3.10.7 
3.AYAK: 4.2.8.6
4.AYAK: 7.1.3
5.AYAK: 1.3.7
6.AYAK: 2-GÜRGÜRBABA

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın.
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments