01.11.2020 PAZAR ADANA

01.11.2020 PAZAR ADANA

Adana'nın ilk yarış günü,bakalım neler yaşayacağız...

AÇIK KIRMIZI: En son bu sene Mart ayında Adana'da kazanmış bu safkan, grubun vasatlığını bize anlatır şekilde  yarışın favorisi çıkmış durumda. İLk ayak çok at yazacağım....

ARI SOYLU: ilk yarışına çıkacak isimlerin idman performanslarını görmek mümkün değil, kağıt üstünde bize sunulan galopların gerçekliğine de bir yere kadar inanabiliyoruz ve en mantıklısı bu galopları gözlemleyen arkadaşlardan fikir almak oluyor. Benim direk ilk ağızdan aldığım haberler ARI SOYLU, CATELYN, BIG SUR'un çalışmalarının çok iyi olduğu yönünde. Başka bir kanalda BEATA diyor, yine Samet Erkuş tehlike diye JUST RUN FOR THIS ekledim beş at yazdım. Çimde bir çıkar çok farklı koşarsa bilemiyorum.

SİVEREKHAN: Bu safkandan çok ters bir yarış bekliyorum. Son Handikap 14 yarışında çıkışla birlikte kendini öne atmakta geç kaldı, 600 lere gelirken kendini ön gruba attı ama düzlükte içe dışa dolaşıp durdu en son yarışı bariyer dibinde beşinci bitirdi. Bugün çıkışla birlikte SAİTBEY ile beraber ön grupta kendine yer bulacak olan safkan rakibini iç kulvarda tutar, dışında yarışı takip edip virajdan sonra biraz avans alırsa kazanabilir. Öncelikli bu kaçacak iki ismi yazacağım..

AŞKABAT: Bugün çok gerilerde önerilmiş olsa da, son yarışlarında çok kötü koşsa da, bugün rakipler eski yarışlarına göre daha uygun diyor bu safkandan çok iyi bir yarış bekliyorum .

UNCHAIN MELODY: Uzun aradan sonra İstanbul ve Ankara pistlerinde yapmış olduğu iki yarışla kendine gelen bu safkan, rakiplerine göre avantajlı ama yamak yarışı olması gözümü korkutuyor.   ALKANDROS başarılı bincisi ile dikkat çekerken MİRHANLI takip atım kupona ekledim.

LAGOON: İstanbul ve Ankara pistlerinde yapmış olduğu yarışları baz alıp, Adana pistini çok sevmesini de değerlendirdiğimde Tokaçoğlu iel koşuy akatılacak safkanın birinciliğe uzanacağını düşünüyorum. Kaçmaz İstanbul yerine Adana yapsa o binecekti ama Tokaçoğlu'da bugün bizi üzmez elinden geleni yapar bu safkanı birinciliğe atar görüşündeyim. Hafif kilolularda pek ciddi bir rakip yok, ağır kilolularda bu halleriyle bu safkana direnemez.

ALTILI

1.Ayak: 8.5.9.1.2.3
2.Ayak:
2.9.3.8.13
3.Ayak:
6.5.1.9
4.Ayak:
6.8.1.4.3
5.Ayak:
7.5.12
6.Ayak:
4-LAGOON


 

You have no rights to post comments