06.10.2020 SALI KOCAELİ

06.10.2020 SALI KOCAELİ

BABAROS: 50 kiloluk sıkleti oldukça uygun ve Kocaeli de kumda koştuğu yarışlarda tatminkar performanslar gösterse de kazanamayan bu safkan Fırat Arslan idaresinde kalabalık grupta öne erkenden düşenlere hiç karışmadan sonlarda güçlü ataklar yapıp kazanması olası görünüyor..

OWERTI: Bura'da hazırlıklarını sürdüren safkan idman pistinde çok ciddi çalışmalar yapıyor ve istikrarlı çalışmaları ile göz dolduruyor.  Bu safkan koştuğu iki yarışta da son saatlerde bana çok  önerilmesine rağmen beklenen yarışı yapamadı daha doğrusu kazanamadı bir dördüncülük, bir ikincilik aldı. Bugün için Kocaeli kumunda uygun rakiplerle yarışa çıkacak safkanın artık kazanması lazım ve çok çok şanslı dedim başa koydum ama favori çıkmayacağına da eminim. Öncelikli rakiplerini ekledim bu koşuda çok ters bir isiminde kazanma ihtimali olabilir.

ONLY FOR LOVE: İstanbul'da Uzun mesafe de çimde ve sentetikte yaptığı yarışlarda oldukça dikkat çeken safkan Kocaeli kaba kumuna geldi. Bursa kumunda koştuğu tek yarışı kazanmış, Kocaeli kumunda üç yarışta bir birincilik ve iki ikincilik almış safkan İstanbul son çim yarışında padokta çok güzeldi, kazanır demiştim grup sert gelmiş dördüncü olmuştu.  Bu yarışta bütün iş bincisi Muhammet Mir Bilgin'e düşüyor olup Yamak 2 koşusunda koşacak apranti arkadaşımız büyük bir hata yapmaz ise kazanacaktır..

ROMAN OLUR: Yarışacak safkanların son yarışlarını inceleyince bu safkan gözüme takıldı. Dört yarıştır kazanıyor, kazanırken stilini bozmuyor rakiplerine göre taktik belirliyor, kaçsa da veya yakın takip etse de son metreleri kuvvetli geçiyor. Ama kritik bir yarış olduğu için yanına düzeln ATEŞBİBİ ve ESTİ GEÇTİ yazacağız.

MAVİ KILIÇ: Narmanlı ekürisinin safkanı son yarışında bekleneni veremedi ama yarış sonrası Kapalı Gözlüksüz çalışmalarını sürdürünce daha iyi bir performans sergiledi görüldü. Tek yazılmak için at aranıyorsa Ayhan Kurşun ile Mavi Kılıç denenebilir ama geniş oyunda BEORNET ie SİNYOR DENİZ eklenebilir.

ÖZKARA: Kocaeli ekibimiz bu yarış için yine Özkara çok şanslı diyor. Safkan hiç tutulmuyor ama çok ters bir son verebilir. Bu yarış kazanma özürlü isimlerin bir araya geldiği bir koşu olmuş, birinciyi bulmak zor ama yazmadığım bir isim gelirsede inanın hiç şaşırmayacağım.

UFAK KUPON
1.AYAK: 9.8.1.3
2.AYAK: 6.2.4.10
3.AYAK: 2-ONLY FOR LOVE
4.AYAK: 1.5.3
5.AYAK: 3-MAVİ KILIÇ
6.AYAK: 4.7.5.3.2

HERKESE BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments