04.10.2020 PAZAR İSTANBUL

04.10.2020 PAZAR İSTANBUL

Bugün değişik bir şey yapalım iki altılıda çok cazip kurgu deneyelim, Long Runner yıkalım, çok büyük Agf oranı çıkacak LONG RUNNER Tek yazmayalım. Bu altılının başka türlü heyecanı çıkmaz, dileyen ikisinde de tek yazabilir veya ikisinde de yıkabilir ama ben alternatif tekler yaratıp bu safkanı yıkarak paraya gttim. Yinede siz kurgunuzu istediğiniz gibi yaparsınız.

DARK SIDE: Hayatının ilk yarışında bariyer dibinden ortalayarak gelen ve ikinci olurken çok beğendiğim bu safkan o yarışın ardından sentetik pistte koşular yapmaya başladı. Bu Mendip yavrusu ikinci koşusunda hiç acele etmeden son düzlüğe kadar geldi, yien yol bulma sorunu yaşadı, son 200 gelindiğinde altıncı, yarış biterken kazanan ismin boyun farkı ile gerisinde ikinciydi. Üçüncü yarışında bariyerde üçüncü dördüncü takip ettiği yarışta öndeki Harlem durduktan sonra aradan çıkıp hızlanmada sorun yaşadı yine istediği sprinti atamadı. Bugün dokuz atın katılacağı yarışta yedi kulvardan çıkıp bariyere girip takılma derdi yaşamaz. Dış kulvara kalır 3-4 gider virajdan bu sefer erken liderliği alıp ayırır kazanır. Yanına at aramayacağım.  

ICE BREAKER: Hayatının ilk yarışında 1000 metre çimde 59:15 yaparak bu koşudaki rakibi ANNUS MIRABUS önünde kazanan ICE BREAKER idmanlarında çok güzel işler yapıyor. En son yaptığı 49-23 işi de oldukça etkili ve kazanmaya yine çok yakın görünüyor. AYnı bu safkan gibi tek koştuğu yarışı kazanmış AGE OF LOVE'ın yarışındaki son 800 metresi 48:14 olurken ICE BREAKER braz kısa yarış koşmuş olsa da son 800'ü 45:82 yapmış. Arada uçurum var gibi görünüyor, geçilmesi için kendi hatası olması lazım geçilir diye düşünülürse diğer üç safkanda kupona yazılmalı..   

BALSENA: Bugün için ciddi rakiplerle koşacak olmasına rağmen son Kısa Vade yarışta startta da kalmasına rağmen yaptığı dördüncülük gayet iyi. Çok at yazıp başa bu safkanı koydum.

FOTOKIZI: Bu safkan için tahminimce son yarışında Danyal Kaya'ya kısa sprint at dediler oda tuttu, tuttu, tuttu ve sonlarda çok ciddi yüklendi ama yaptığı ataklar ne kadar etkili olsa da kazanması için yetmedi. Tabi kazanan isim çok farklıydı, çok formdaydı onu geçmesi çok zordu ama Fotokızı da en az onun kadar iyiydi. Bugün Danyal yien aynı hataya düşüp atı elinde patlatırmı bilmem ama sert rakip olmaz ise kazanması yüksek ihtimal olur. .

LONG RUNNER: Bu atı yorumlamak zor seyretmek zevk. Tekrar geçileceği günü özlemle bekliyorum ama ilk altılıda yıktığım için buraya kadar kazasız gelirsek SHARPA ve YAMANLARBEYİ nden bir geçsin isteyeceğim. KAzanırsa zaten ikinci altılıda tek deyip yolumuza devam edeceğiz..

OPERA: Bu Red Giant yavrusu ik yarışını çimde koştuktan sonra sentetik pistte virajda biraz fazla dışa çıkmasına ve geç ataklar yapmasına rağmen gayet başarılı bir ikincilik almıştı. Katılığı koşuda, bugünde beraber koşacağı rakipler yanında viraj sonrası dışa doğru açılmış, sprint yapacak gibi görünmüş ama bir türlü ayak değiştirip istenilen tempo artışını yakalayamadan ataklarında geç kalmıştı. O yarış öncesi 2,5 ay kadar arası olduğu, bu yarışa o gün koştuğu yarışın etkisiyle nefes yönünden sıkıntı yaşamadan gelecek olması nedeniyle kalitesinin hakkını gösterip bugün kazanabilir. Bu safkan Alternatif tek arayıp Long Runner yıkmak isteyenler için önerim olur..

1.ALTILI
1.AYAK:
5.6.3.1

2.AYAK:
2-DARK SIDE
3.AYAK:
2-ICE BRAKER 
/ 3.4.1
4.AYAK:
7.10.5.1.4.3.6.8.9.2
5.AYAK:
9.4.3.5.6.12
6.AYAK:
2-LONG RUNNER  / 4.6


2.ALTILI

1.AYAK: 7.10.5.1.4.3.6.8.9.2
2.AYAK:
 9.4.3.5.6.12
3.AYAK:
 2-LONG RUNNER  
/  4.6
4.AYAK:
6-OPERA
5.AYAK:
2.1.3.7.4
6.AYAK:
6.1.3.2.4.5 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments