20.09.2020 PAZAR İSTANBUL

20.09.2020 PAZAR İSTANBUL

ARİFÇO: Son yarışında uzak fark yemiş olsa da yapmış olduğğu çalışmalarda o güne göre daha iyi görüntü veren safkan ilk altılı ilk ayak başta yazdım. Devamlı startta oyalanan BEYOBASI bugün çok uygun kilosu ile birazda iyi başlangıç yaparsa sürprizi ilk ayakta yapabilir..

SAPADERE: Ağustos ayı sonunda ve Eylül ayı içinde ikincilikler yapan bu safkan % 65 agf ile büyük favori durumunda. Kurtel ekürisinin safkanı bir yarış koşmuş ekürisi ile beraber çok şanslı. Bu safkanların tek derdi çimde yapmış olduğu yarışlardan sonra sentetik piste çıkıyor olmaları. Bekleme yapıp sonda geliyor ve geç kalırsa yine plase bir atla cazip olabilir. Favori kuponuna tek yazana lafım yok ama KARBATUR, TANIRBEY yeri olanlara tavsiyemdir.

STALLION FALCON: Son yarışlarına bakıyorum da bu rakiplere nasıl geçilecek merak ediyorum. Rakiplerinden biri ekstra koşmalı ki önde tempo koyacak bu safkanı geçsin, yoksa pek şansları yok. Yalnız sahadan KAYNARCA çok iyi koşacak bilgisi geldi. Geniş kuponda ikisini de yazabiliriz.

UĞUR BABAM: Yakalamış olduğu kilo avantajıyla başa taşıdığım bu safkan için en büyük dezavantaj aprantisinin İngiliz atları ile beklenen sonuçları alamıyor olması. Son 2 haftada 53 yarışta at binen Ercan Çankaya hiç bir İngiliz atıyla kazanamamış durumda. Koşuyu çok atla geçip kapayacağım.. 

ALEVSAÇAN: İlk yarışında başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Startta geç kaldı, ekürisi kendisini kapadı aralarda kaldı, son 200 de aralarda kalıp yol bulamadı, düzlükte dışa açıldıktan sonra yaptığı sprint ile yarışı kazanacak gibi geldi ama bu seferde at içeri içeri kaymaya başladı. Kazanan atla takriben 10 boya kadar çıkan fark kapanıp onu geçecekti ama içe doğru yatınca bunu yapamadı. İkinci yarışında artan yarış tecrübesi ile kolay kazanır dedim ama bu seferde çıkışta en geri kaldı, öne sarkamadı, tuta tuta geldi sonlarda etkili ataklar yapamadı. Bu sefer aynı hatayı yapmaz ise 1400 metrede kazanacaktır. .

BALALAYKA: Starta kalmasına rağmen 2100 metrede Grup 1 İstiklal Savaşı koşusu kazanmış safkan bugün 2400 e çıkan mesafede % 60 a varan AGf si ile başta yazılıyor. Tek yazılması hiç cazip değil ben özellikle MEGA STAR ve NİĞBOLU eklemesi yapmak istedim. .

ATEŞİN GÖZÜ: Sahadan gelen haberlerde çok iyi koşacağı yönünde  bilgiler var. İdman performansları gayet iyi yarışa bunu yansıtırsa çok cazip olabilir. BUZKRALI ve BEYHAKAN bu safkana rakip görüyor ONUKTAN ile koşuyu ufak kuponu kapatıyorum. GENÇ MİMAR ile

MIA PREZIOSA: Luxor yavrusu safkan kapanış yapmaya büyük aday durumunda. Hem kilosu uygun hem de yaptığı yarışlarla formunu en üst seviyeye doğru çıkarıyor. Ufak kuponda tek geniş kuponda çok iyi bilgileri gelen SANARA ACERO olacak. 

 

1. ALTILIM  
1.AYAK:   5.6.2.4.3.1
2.AYAK: 
5.3.7
3.AYAK:   3.1 
4.AYAK:   5.6.1.2.3.4

5.AYAK: 
  1.7.2.3.4.8 
6.AYAK: 
  1-ALEVSAÇAN

-----------------------------

2. ALTILI
KÜÇÜK ALTILIM 
  
1.AYAK:   1.7.2.3.4.8 
2.AYAK:   1-ALEVSAÇAN

3.AYAK:   
3.5.1.2
4.AYAK:   2.6.5
5.AYAK:   9.4.2.7 

6.AYAK: 
  10-MIA PREZIOSA 


BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments

Son Tahminler