17.09.2020 PERŞEMBE KOCAELİ

17.09.2020 PERŞEMBE KOCAELİ

1.Ayak:  İlk ayakta FLAMBOYAT (6) tan etkili koşu bekliyorum ama nispeten uygun kilolu HAPPY TIME (8) ve FATİHİNGÜLÜ (9) de şanslı. Ufak kuponda RIO BLONDIE (1) ile ENVER (5) ilavesi var geniş kuponda Hepsi olabilir. .

2.Ayak: Kocaeli'den GÖNÜL AVCISI (6) iyi koşacak bilgisi var. Her bilgi tutsa zengin olmuştuk, her gün o kadar çok haber geliyor ki, hangisini değerlendirelim, sizlerle paylaşalım şaşırıyoruz. İZTAN (4) ve ERENBİLGE (5) öncelikli OĞLUM VOLKAN (11) ile SARRAFŞAH (12) sonraki rakipler. Bu safkanların çoğu istikrarsız, benim yazmadıklarımdan biri çıkar çok iyi koşar, kazanır her şey olabilir, ilaveler şablonda.

3.Ayak: Kocaeli'den bu koşu için SUGAR MAN (7) iyi koşacak bilgisi geldi. İstabul'dan iyi giden BOERNET (4) zor kazanan bir isim.  İşleri gayet tatminkar PERSIAN PRINCE (3) daha sonraki şanslı isim.

4.Ayak: Önde çok ciddi bir tempo olur Yeltay ve Bildenhan arasındaki mücadeleden en fazla yararlanacak isim BESTEKAR (6) olur. Bu safkanda öne yakın veya kaçıp gidiyor ama aynı bu safkan gibi ALPTUĞHAN (5) da bazen çok ters yarışlar yapabiliyor. Kaçanları değil 2-3 gidenleri daha  şanslı görüyor sonra iki tempocuyu kupona yazıyorum.

5.Ayak: Beşinci ayak CANDY GIRL (8) çok ön plana atılmış Agf de ilk sıraya çıkmış. Kocaeli'de ki arkadaşlarda hiç geçilmemesi lazım dediler. Benim kurgumda KOMSHU (5) ve CEŞANLIKIZ (9) öncelikli isimler olacaktı bu safkan çok önerilince mecburen üç isim yazdım geçtim.

6.Ayak: Son günlerde gayet iyi koşular yapan, idmanlarında çok gelişim gösteren, yarış içinde zamanında yürüdüğünde bu grupta geçemeyeceği at olmayan ASPURÇE (5) günün kapanışını yapan isim olur. 

KOCAELİ KURGU
1.AYAK: 6.8.9.1.5
2.AYAK:
6.4.5.11.12 
3.AYAK:
7.4.3 

4.AYAK:
6.5 
5.AYAK:
8.5.9
6.AYAK:
5-ASPURÇE


BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments

Son Tahminler