01.09.2020 SALI KOCAELİ

01.09.2020 SALI KOCAELİ

20 yılı aşkın süredir tahmin yazarım, her seferinde de benim kurgumu aynen almayın, kendiniz çalışın, yorumları okuyun, kuponunuzda olmayan, aklınıza yatan atlarımı alın, kendi kurgunuzla birleştirin derim ama pek dinletemem. Neyse ki dün  benim eksik bıraktığım son ayağı kuponuna yazıp yatıran 3 üyemiz olmuş, cazip favorimi kendilerine eklemişler ve bana ulaştırdıkları kadarı ile gördüm, biraz farklı kurgularla da olsa ortak tek Doğa Kanunu ile 7.400 lira ikramiye kazanmışlar. Bir öyle kurgu, bir böyle kurgu yapıp, alternatif altılılar vererek kağıt üstünde altılılar bulmaktansa üyelerin kuponlarına katkı sağlayıp onların bulmasını sağlamak çok daha güzel.

Zaten Çok kişi üye olsun istemiyorum, benim mantığıma uyan üyeler istiyorum, az olsun, öz olsun diyorum. Üye olduğu kişinin kuponunu alıp aynen oynayacak ve bir sürü kişi ile aynı kuponu yatıracak olanlar için alternatif tahminciler çok var oralara gitsinler biz kendi kendimize yeteriz.

Kocaeli oynamak istemiyordum, altılı çok zor geldi, birinciyi kurgulamadım ikinciye çalıştım risk alıp ilk ayak rövanşı alır dedim FLASH FORWARD ve üçüncü ayak kilosu ağır olsa da MAVİ ÇOCUK tek kupon yapmak istedim.

FLASH FORWARD: Kocaeli kumunda kazandığı yarışın ardından İstanbul'da da kazanmayı başaran bu formda safkan uzun mesafeleri seviyor, TLOS 'a geçildi dördüncü kaldı ama bu sefer kilo avantajını yakaladı. Önemli rakibine göre uygun kilo ile Kocaeli de kazandığı pistte koşuyor. Safkanın bugün rövanşı alıp birinciliğe uzanacağını tahmin ediyorum.

MAVİ ÇOCUK: Son başarılı yarışları ile dikkat çeken bu safkan derece çalışınca da rakiplerinden önde çıkıyor. Son yarışı ikinci ama bunda startta kalmasının büyük payı var. Bugün öndekileri çok kaçırmaz düşüncesindeyim çok bekler veya çok kalırsa dye düşünürsek yarışı hiç oynamamaız lazım.

*^*^*^*^*^*^*^*^*^*

ALTILI KUPON
1.AYAK: 3-FLASH FORWARD
2.AYAK:
 1.2.5.10.4.6.9.8
3.AYAK: 
1-MAVİ ÇOCUK
4.AYAK: 
1.3.2.4
5.AYAK: 
4.7.5.6

6.AYAK:
 14.3.7.12.8.4.9.1

*^*^*^*^*^*^*^*^*^*

BOL ŞANSLAR

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...