31.08.2020 PAZARTESİ BURSA

ufukcakirlogo19

31.08.2020 PAZARTESİ BURSA

Bugün tay yarışları var ve Şartlı 1 lerde tayların nasıl koşacağını jokeyinden antrenörüne kadar çok iyi biliyorum diyen kimse olamaz. Dünde gördük hem İstanbul'dan hem Bursa'da jokey performansları at ne kadar hazır ve formda olsa da yarışa direk etki yapıyor. Halil kaplan Pist Kralı ile Okan Gökçe Hekimoğlu ile çok kötü performanslar çıkardılar. Atlar sahiplerini seçemedikleri gibi jokeylerini de seçemiyorlar. Atların başarılarıda jokeylerinin başarıları ile doğru oranda oluyor.

5.Koşu: Verdiği çok uzun araya rağmen iki yarış görüp kendine gelen ve çok iyi  yarış hazırlıkları ile koşacak THE DIFFERENCE  bugün çok etkili olacaktır ki, bu kez kilo ağır olsa da şanslı gözüküyor. Öndemi gidelim bekleyelimmi diye herkes birbirine bakarken liderli alır ise kimseyi yanına sokmadan kazanabilir, çok da cazip olur. GANYAN : 17.50 AGF : 3.38

6.Koşu: Yarış yaşamında ki her koşusunda önde yalnız kaldığında iyi koşmuş İSHAKBEY son yarışında istediğini yaptı ama Övnç'ün güçlü ataklarına direnemedi. Bugün ekürisi ile beraber mantıklı bir taktikle koşarlarsa ön plandaki isim olur. KESKİNŞAH 1 Şart ve arkasından 4 Şart kazandı, gayet tatminkar iki yarış koştu, güzel bir görüntü sergiledi. Bugün çok daha lehine olacağını düşündüğüm mesafede çok etkili binicisi ile de benim kupona eklediğim isim olacak.

7.Koşu:Yarış yaşamında istikrarlı yarışları ile hep ön planda olmuş, her koştuğu yarışta sonlardaki çok dirençli ve akışlı görüntüsünü çok beğendiğim DOĞA KANUNU  kusursuz idman görüntüsü ile bu kez kazanmaya çok yakın görünüyor. Mehmet Kaya kendi atı için Bursa'ya geldi, rakipler uygun bu safkanın kazanması lazım.

9.Koşu: AKASYA ÇİÇEĞİ aradan sonra koşarken hep iyi performanslar beklediğim isimdi, beklenenden uzak kaldı, son iki yarış ta uzun mesafeye yazdılar, inanılmaz kötü koştu. Bunları anlatıyorum bu atı bugün nasıl uzuna yazdılar hayret ettiğimden söylüyorum. At favorim değil kısaya döndüğünde özellikle ilk sıraya taşıyacağız, bugün sürprizde kuponumda olacak. KAMAKAYA, MALAKKA ve ELLİBEŞ başta yazdığım üç isim. Yer varsa GÜLFEM'de  ekleriz...

 

2.ALTILI UFAK ŞABLON
1.AYAK : 7.10.12
2.AYAK : 1.5.6.9
3.AYAK : 4.6 
4.AYAK : 2-DOĞA KANUNU
5.AYAK : 1.5.2.3
6.AYAK : 7.3.10

2.ALTILI GENİŞ ŞABLON
1.AYAK : 7.10.12.3.6.9
2.AYAK : 1.5.6.9.11.3
3.AYAK : 4.6 
4.AYAK : 2-DOĞA KANUNU
5.AYAK : 1.5.2.3.9.4
6.AYAK : 7.3.10.9.2