25.08.2019 SALI KOCAELİ

25.08.2019 SALI KOCAELİ

Kocaeli için çok detaylı uzun uzun yazmadım.

İlk ayak gördüğü yarışlardan sonra kendine gelen ve bincisi yüzünden son yarıını kaybeden ŞAHİNTEPESİ ön planda. Safkan en sonunda iyi bir yarış koştu, iyi koşmaya başlayınca devamını getirip bugün brinciliğede uzanabilir. Tabi yine Fırat Arslan binmesi olumsuz bir etken. Bu sefer hata yapmaz diye düşünmek biraz fazla iyimser olur diye düşünüyor rakipleri ile beraber yazıyorum. Bence mesafe uzun olduğunda daha iyi koşan İZTAN ile son başarılı yarışı ile UÇANBİLGİN de yazılmadan oynanmaz. Ufak kuponda bu üçlü geniş kuponda ilavelerim var.

İkinci ayak ES ROBERO için kazanır diye duyumum var. Safkan AGF çıkmış, cazip değil ama Ufak kuponda bu safkanın yanına eklediğim KUMLUBEL oldukça geride çıkmış. Kumlubel iki yarış çimde koşup geri gelmiş, bu yarış çok etkili olur diye haberler geldi. Ben bir varlık göremedim ama tüyoda mantık aramamak lazım, doğru pist kumsa bu safkan saldırır, gelirse cazip olur. Standart kurguda bu iki isim olacak ama geniş kuponda bomba aradım.

Yine takıntılı olduğumuz bir at, sert gruplarda koşsada, uygun yarış yakaladığında da kazanma özürlü diyebileceğim AHMETBEYLİ koşuyor. Burası bu safkan için kolay yarış değil, az ama eşit şansta isimler var. Özellikle kaznamayı bilen ERBABAM yarışta öncelikli rakibi.

Ağır favori BESTEKAR ikinci olduğu koşuda kendini biraz biraz gösterdi erken yürüdü kaybetti ama son yarışında Murat Gündüzeli harika bir taktik uyguladı kazanırken Kardeşcan'a uzak yaptı. Safkan her yarış biraz daha kendini gösteriyor, Kocaeli pistinde bugün bu kadar uygun rakipler yanında kazanmazsa ayıp olur..

Uzun mesafeleri seven ama jokey seçen ÖZDEMİR için bugün kazanacağı bir koşu olarak görünüyor. Bu safkanın tek handikap ediğim gibi jokeylerin safkanla olan uyumları. Çetin Taş ilk defa bineceği için neyi nasıl yapacağına doğru karar verirse başarılı br koşu yaparlar. 

Küçük kurguda son ayak iki atla geçilebilir. OBRADA kalite isterse bu grubu sırtına alır gelir ama kaçarken rahatsız edilirse yakın takip edecek OVA KARTALI devreye girebilir. Bu ikiliden sonra, form durumu gayet yüksek BOSS TO POISON öncelikli şanslı isim olacaktır. STRATA her yarış iyi koşacak haberi gelipte kendini gösteremeyenlerden. Yavaş yavaş kendine gelen INDIAN DADY ise bir başka şanslı isim.

KÜÇÜK KURGU 
1.AYAK: 2.9.6
2.AYAK: 2.4
3.AYAK: 2.1
4.AYAK:
1-BESTEKAR
5.AYAK:
5.4.2.1.3.6.7

6.AYAK: 2.3

BÜYÜK ŞABLON
1.AYAK:2.9.6.3.8.5
2.AYAK: 2.4.1.3.8
3.AYAK: 2.1
4.AYAK:
 1-BESTEKAR
5.AYAK:
 5.4.2.1.3.6.7

6.AYAK: 2.3.1.7.9

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments

Son Tahminler