21.08.2020 CUMA İSTANBUL

21.08.2020 CUMA İSTANBUL

Biz Karataş'tan kaçarken o üstümüze üstümüze geliyor. Çarşamba 4 yarış kazandı, ilk altılı para vermedi, ikinci altılıda tek yazdığımız MY BILLIONARE ile bizi yatırdı, 10 da 9 yaptık ama elimize bir şey geçmedi. .

Bugünde 9 koşuda 2 tane Karataş tekim var, yazayımmı yazmayımmı diye çok baktım çalıştım rakip göremedim.

İki yarış önce nereden gelecek dedim NİĞBOLU ya laf söyledim, ikinci oldu beni utandırdı, canlı istekliydi. O gün yarışın kazananı Azant olmuştu ama sonlardaki canlı atakları ve uzun mesafeyi seven görüntüsü ile Niğbolu bana kazanan kadar iyi görünmüştü. Neyseki son yarışında kazanır dedim de aynı performansı tekrarladı geçilmedi. Bugün için safkanın ilk altılıda en güvenilecekisim olduğunu düşünüyorum.

Dördüncü koşuda bir başka sorun Ahmet Çelik var. YALVAÇHAN'a biniyor ve benc çok iddialı durumda ama joekyden yana derdim var. Safkan Dilbağı takıldığı ilk koşusunda MAidene veda etti arkasından Grup 2 Kazım Karabekir koşusunu koştular. At iyide hemen neden üstüne gidip o zorlu grupta deniyorsunzu at sahiplerininde hayalleri sonsuz, atlarını Şampiyon görüyorlar. O yarış çimdeydi ve safkan ilk çim deneyimini o zorlu koşuda yaptı. Ben etkileneceğini ve biraz eksik başlarsa Ahmet Çelik fazla zorlamaz dedim, çok at yazdım. Risk alacak olan tek veya kupondaki sıraya göre azaltsın.

EMPRESS FAUSTINA benim son ayaktaki tek adayım. Safkan Üçüncü kaldığı son yarışında start çıkış atların arasında sıkışarak geriledi, toparlayıp bir ara yarışa hakim olacak izlenimi versede, yaşadığı şanssızlıklar nedeniyle üçüncülükle yetindi. Son ayak muhtemelen oldukça yüksek tempoda gidecek. Bu tempoya ayak uydurup kendini erkenden öne atacaklara inat Karataş kalabalık grupta safkanı ile geri bekleyip yarışın ciddiye bindiği anlarda ortaya çıkıp, umarım bir yol bulma problemi falanda yaşamadan kazanacak. Umudum bu yönde ama yarışın gidişine göre erken öne sarkma veya çok bekleme gibi bir yanlış olurda, kendini erken bitirir veya aralarda sıkışırsa nerdeyse her safkanın bence şansı oluyor. O yüzden Hepsi diyemeyeceğim için Tek dedim risk yine son ayakta aldım.

1.ALTILI

1.AYAK: 2.3.1.4
2.AYAK: 2-NİĞBOLU
3.AYAK: 1.5.2
4.AYAK: 1.5.2.3.4.8

5.AYAK: 6.7.1.3.11

6.AYAK: 3.6.4

- - - - - - - - - - - - - - - -

2.ALTILI
1
.AYAK: 1.5.2.3.4.8
2.AYAK: 6.7.1.3.11

3.AYAK: 3.6.4

4.AYAK: 7.1.3.2.4

5.AYAK: 4.3.5

6.AYAK: 14-EMPRESS FAUSTINA


BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...