16.08.2020 PAZAR İSTANBUL

16.08.2020 PAZAR İSTANBUL

Bugün dikkatimi çeken isimleri yazıp altılılarımı sizle paylaşacağım... Yalnız benim dikkatimi çekeler standart kurgular içinde yer alan isimler olmadı, çok sürpriz isimler bende önde çıkıyor dikkatli olun, benim kurgumu yapmak zorunda değilsiniz ama bu sayfada not düştüğüm sürpriz isimleri kuponunuzda bulundurmaya çalışın.

KAFKASIM: Bu safkan gördüğü dört yarıştan sonra çok iyi duruma geldiği bilgisi gelenlerden biri. Çok iyi hazırlanan safkan Hişman Çizik ile büyük favor JAVELİN'in yanında benim kuponumda yer alacak. 

KARBATUR: Büyük ihtimal son yarışında bir sorun yaşadı ve çok geri geldi ama hayatının ilk yarışında favori çıkmış bugün takı değişikliğine gitmiş bu safkanı esinlikle ihmal etmeyin.

WOLF SON WOLF: Yarış içinde aprantisi safkana hakim olamayınca dışa açılıp nerdeyse Bursa yı turlayıp geldiği koşuda ikincilik almış olan safkan bugün nispeten güçlü rakipler yanında start alıyor olsa da Müslüm Çelik ve sevdiği İstanbul pistinde koşuyor olmasının avantajıyla kazanmaya çok yakın görünüyor. Alternatif teklerden biridir. Misli veya ters kurgularda tek olabilir. Ben kupon yazıp diye ilk ayak sürpriz aradım çok isim yazdım.

BALDEMAR: Kıvama gelen, koştuğu yarışlar ile her geçen gün kazanacak durumu yakalayan bu safkan, günün büyük ihtimal kazanacak isimlerinden biri olacak ama diğer tek adaylarımda olduğu için kuponda yalnız başına bırakmadım. Son yarışında tempoyu ayarlayamamış, çok iyi durumdaymış, ilgilileri kazanır diyorlarmış diye duyunca, saatçi arkadaşlara sordum, onlarda onay geldi. Ufak kuponlarda bu safkan tek olsun geniş oyunlar ilaveleri yapsın.

ERZİNCANLI: Bu safkan bugün çıkar liderliği alır kimseye yakalanmadan kazanır görüşündeyim ama tek korkum favori olması ve Ahmet Çelik bugün tekrar binmesi. Son yarışında, en dış kulvardan çıkıp hemen içe doğru yatıp liderliği alan safkan viraja doğru dışına gelip temposunu bozan, zorlanmasını sağlayan rakibi nedeniyle aksiyon kaybetmişti. Bugün normal şartlarda çıkacak liderliği alıp yakalanmadan bitirecek diye yarışı kurguladım. İlgilileri de çok güveniyorlar ve seri isimden birincilik bekliyorlar.

1.ALTILI
1.Ayak: 4.2 
2.Ayak:
1.5 

3.Ayak: 4.6.7.10.9
4.Ayak: 6.2
5.Ayak: 5.1.2.4.6.3.8
6.Ayak: 3.6.4.5.7.8.1.2

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

 

2.ALTILI 
1.Ayak: 5.1.2.4.6.3.8
2.Ayak: 3.6.4.5.7.8.1.2
3.Ayak: 3.5.2.4 

4.Ayak:
6.8.7 
5.Ayak:
1-BALDEMAR

6.Ayak: 3-ERZİNCANLI

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments