14.08.2020 CUMA İSTANBUL

14.08.2020 CUMA İSTANBUL

SARİDUZ: Handikap 15 yarışta ikinciliği gayet iyi ama arkasından Grup koştular ben orada bile sürpriz yapabilir demiştim, yarışta bir yere kadar geldi sonunu getiremedi. Bugün iki büyük favori var ve GÜNYELİ ile VARLIKLI arasından sıyrılabilirse ilk altılı büyük sürpriz ile başlayabilir.

MALİBUNUN OĞLU: İkinci ayakta DUMAN ve ARDABEY önde yarışı forse ederken ASLANSOYLU peşlerinde yer alırken YETİM ALİ bu üçlüyü takip edecek MALİBUNUN OĞLU ise en geride biraz daha sabırlı olarak koşacak. Yarışın temposu sonucu etkileyecek ve bence hızlı gidecek yarışta Malibunun Oğlu çok şanslı olacak. Dünde başımıza geldi kaçanlar geri planda dedim kaçanlardan biri akıllı koştu kazandı. O yüzden burada da her türlü sonuca açık dedim geniş kuponda kapadım.

ZAFER ATEŞİ: Aradan sonra katıldığı Şartlı 3 yarışı kazanan arkasından Kısa Vade koşuda burun farkı ile kaybeden bu safkan bugün önde gidecek rakipleriyi bir yerde takip edip beş safkan arasından herhalde kapanma sorunu yaşamaz ve ilk altılı için tekimiz olur.

OLIVYA: Son Kocaeli yarışında çıkışla birlikte önde yer tutmak isteyen safkan yarış içinde bir türlü pistle beklenen uyumu gösteremedi ve kumda iyi yarışlar yapmış olmasına rağmen önde kendisinden önce yer tutmuş rakiplerini atlatmayı başaramadı. Geçemediği isimler içerisinde bugünde beraber koşacacağı LUCKY ROCK ta vardı ve Mehmet Kaya o gün bindiği isimle bugün en şanslı isim, Agf de ilk sırada çıkmış. Çim pistte ikisi de eşit şansta  ve Olivya'da Gökhan Kocakaya olması onu bir adım öne çıkarıyor. Risk alanlarda Olivya Tek, ufak kuponda ikisi beraber olmalı, geniş kupona ilaveler yapılabilir.

KUZEY YAĞMURU: 2 Grup koşu kazanmış 13 tane kum koşup 8 birincilik 4 ikincilik almış bu safkanın ilk sentetik deneyimi olması kafamızı karıştırıyor. Ya bu yarışı tek yazacak yada son ayak AYÇİÇEK tercihi yapacaktım, Kuzey Yağmuru seçtim. Siz Ayçiçek yazayım bu kadar büyük favoriyi yıkayım paraya gideyim derseniz o zaman tercihlerinizde FIRE OF WORLD ve DELİTAHİR yazmaya çalışın. 

 

1.ALTILI 

1.Ayak: 3.1.2
2.Ayak:  4.3.2.1.5
3.Ayak: 
 5-ZAFER ATEŞİ
4.Ayak:  
7.5.6.2.1.8
5.Ayak:  21.2.3.6.11.7.5.9

6.Ayak:  11.10.2.8 

<o><o><o><o><o><o>

 

 

You have no rights to post comments