25.07.2020 CUMARTESİ ANKARA 2.ALTILI

25.07.2020 CUMARTESİ ANKARA

İkinci altılıya  tek yazmam lazım ama bunun ilk ayakta olmayacağı kesin. Ankara'dan gelen haberlerde ÇAKIRALİ nin çok iyi koşacağı var. ÇİVİCİ ye son yarışında çok güvenmiştik safkan ikinci kaldı kaybettiği yarış jokey hatasına bağlıydı. YANTAR, MEZİTHABER ve ALTINONUR ilaveleri ile ufak altılıyı geçerken

Altıncı koşu bizim için çok önem çünkü fazla ilgi çekmemiş bir ismi çok ön plana çıkarmış durumdayız. Bugün bu yarışın ağır tempoda gitme ihtimali olmadığı için sonlarda güçlü ataklarını seyredeceğimiz DALLAS tan çok iyi bir koşu bekliyorum. Ekürinin jokeyi Gökhan Kocakaya ile koşacak, uzun galobunda gayet iyi bir son veren safkan bugün son metrelerde ciddi atakları ile kesinlikle etkili olacaktır. Misliciler için güzel bir tek adayıdır. Uzundan kısaya dönmesine rağmen STAR SCREAM öncelikli rakip tutuyorum diğer şanslılar şablonumda olacak. BARTOLOMEO ile CAVARADOSSI bu ikiliden sonraki ihtimaller. AĞABATUR SON DAKİKA DUYUM MUTLAKA EKLEYİN. Geniş kuponu FAST NAVY ve JAMES ile kapatıyorum.

Dişilere ait Maiden koşuda son yarışında ilk defa çime çıkan ve son metrelerde çok etkili ataklar gerçekleştiren GÜNEŞİN GÜLÜ koşuyor. Gelibolu yavrusu safkan son metrelerde çok akışlı ve canlı ataklar gerçekleştirirken yarışı forse eden rakibi ile arayı kapamasına rağmen geçmeyi başaramamıştı. Bugün mesafenin uzaması safkanın lehine olacak ve uzayan mesafede Müslüm Çelik etkili ataklar ile bugün kazanacak görüşündeyim..

KING BERKAY bugün en ciddi sınavına çıkacak olmasına rağmen oldukça iddialı durumda olacağı bir grupta koşuyor. JUSTICE FOR ALL çok beklentilerimin olduğu ama son yarışlarında beni hayal kırklığına uğratan bir safkan. MARS ve KUZEY YAĞMURU eklentisi bu koşuyu rahat seyrettirir.

BAŞ HÜKÜMDAR geçen yarış KARAMUSTAFA yı geçti ama protesto sonucu ikinciliğe atıldı. Bugün rövanşı alıp Karataş idaresinde kendini birinciliğe atabilir. Bence bu ikili ayrımsız yazılmalıdır. 

Son ayak her geçen gün daha iy koşan ama üstündeki aprantisi yüzünden favori verirken bile çok tereddütte olduğum ALADİNİ koşuyor. 86 koşuda 1 yarış kazanabilmiş bu aprantisi İsmail Demir nasıl olacakta ikinci birinciliği alacak hiç kafam almıyor. Bir at takip ediyor çok cazip yakalıyor ama üstünde böyle bir apranti görünce can sıkıntısı oluyor. AK İREM ilk yarışında altıncı oldu ama bu arada çok iyi çalışmalar gerçekleştirip o yarışa göre çok daha hazır hale geldi. DEĞİRMENALTILI ve MAVİKALP diğer ihtimaller..

AĞABATUR SON DAKİKA DUYUM MUTLAKA EKLEYİN.

2. ALTILI
1.AYAK: 11.7.5.6.1.3.9
2.AYAK: 7.3.9.8.6 
3.AYAK: 6-GÜNEŞİN GÜLÜ
4.AYAK: 3.2.5.4.1.7.6
5.AYAK: 8.10 
6.AYAK: 2.1.5.11

HERKESE BOL ŞANSLAR

Yorumlar  

0 #1 mehmet 26-07-2020 00:53
Çok kötü kaybettik abicim
senin son dakika duyumunu tek bırakıp oynadım yattık diye sonda senin 25 lira ganyanlı favorin zınk diye soktu
Bizimki devam etse sonda kesin favori gelirdi
şans yok abi bizde ama senin tüyolarla kesin atıcaz içeri sağlam bir şey
Son ayağın ikili çiftesini aldım da biraz moral oldu

You have no rights to post comments

Son Tahminler