25.07.2020 CUMARTESİ ANKARA 1.ALTILI

25.07.2020 CUMARTESİ ANKARA

İlk koşuda son yarışında Kaybetme imkanı olmayan GÜLHATMİ koşuyor.  Müslüm Çelik ile koşup jokeyinin korkak binişi neticesi az farklarla tabela içinde yer alan bu safkan bugün çok kolay kazanmalı. Çıkışta deparlandırmayan jokeyi aralardan çıkıp öne geldi ama son metrelerde rakiplerinin arasına girmeyi düşününce Maidende kalmaya devam etti. Bu safkanın rakibi cazip isim KOZANCAN olur, ikili bahis bu safkanlara denenebilir.

İkinci koşuda gayet başarılı yavrular veren Fuss'un başarılı temsilcilerinden biri NO WAY OUT koşuyor. Gökhan Kocakaya'lı 55 kiloluk safkan normalde önde liderliği alıp kimseye takılmadan kazanması lazım. İlk ayak tek yazınca burada % 63 Agf çıkmış safkanı yıkıp sürpriz aramak mantıklı olur aslında ama plase isimler MAPRO ve Mİ MAJÖR harici çok sürpriz bir şey olmaz gibi görünüyor. .

Üçüncü koşuda 1900 metrede 3 yaşlı İngiliz tayları içinde en dikkat çeken SPEED FORCE olsa da ALASKA için çok iyi haberler geliyor. Bir yarış gören Alaska bu sefer hedef yapılmış olarak katılacağı koşuda günün alternatif teklerinden biri olabilir. Buraya rakiplerini de ekledim ama dediğim gibi isteyen ilk 3 ayak 6-6-3 tek tek yazarak ta başlayabilir.

Dördüncü koşuda ALDERAMİN ağır basıyor gibi görünse de benim bir cazip ismim burada da var ve  Kocaeli yarışında TArıkhan'ın 1 boy gerisinde ikinci olurken dikkatimi çeken, bugün yine Hişman'ın bindiği SANBERK siz kupon yapmam. Ufak kuponlar misliciler bu ikili ile geçsin geniş kuponlar ilaveleri yapsın.

İkinci altılıya  tek yazmam lazım ama bunun ilk ayakta olmayacağı kesin. Ankara'dan gelen haberlerde ÇAKIRALİ nin çok iyi koşacağı var. ÇİVİCİ ye son yarışında çok güvenmiştik safkan ikinci kaldı kaybettiği yarış jokey hatasına bağlıydı.

Altıncı koşu bizim için çok önem çünkü fazla ilgi çekmemiş bir ismi çok ön plana çıkarmış durumdayız. Bugün bu yarışın ağır tempoda gitme ihtimali olmadığı için sonlarda güçlü ataklarını seyredeceğimiz DALLAS tan çok iyi bir koşu bekliyorum. Ekürinin jokeyi Gökhan Kocakaya ile koşacacak uzun galobunda gayet iyi bir son veren safkan bugün son metrelerde ciddi atakları ile kesinlikle etkili olacaktır. Misliciler için güzel bir tek dayıdır. Uzundan kısaya dönmesine rağmen STAR SCREAM öncelikli rakip tutuyorum diğer şanslılar şablonumda olacak.

AĞABATUR SON DAKİKA DUYUM MUTLAKA EKLEYİN.

 

1. ALTILI
1.AYAK: 6-GÜLHATMİ
2.AYAK: 6.1.10
3.AYAK: 3.1.6
4.AYAK: 1.4.3.5.2
5.AYAK: 11.7.5.6.1
6.AYAK: 6.7
.3.9.8

HERKESE BOL ŞANSLAR

Yorumlar  

0 #1 Hayri Kul 26-07-2020 01:08
Tebrik ve TESEKKUR ediyorum
ilk altılı sayenizde 6-6 tek tek girerek yakaladık Ağabatr son dakka ilaveniz ile iki at yazdık diğer yerleri doldurup 45 liralık uponla bulduk. Bu sitede yakaladıım 5. onbin ustu altılı oldu elinize sağlık

You have no rights to post comments

Son Tahminler