24.07.2020 CUMA BURSA

24.07.2020 CUMA BURSA

İlk ayakta ROMOLO ya dikkat diyerek yazmaya başlayalım. İzmir'den gelen safkan son yarışında başarısız görünse de bugün çok etkili koşacak bilgileri gelen bir isim. MELİNA HANIM çok istikrarlı ve çimde her koşu saldırıyor. CELALİYE ağır kilo olsa da bu gruba gücü yetebileceklerden biri. TEAM MASTER ve ELİBAR ilaveside yapıp ilk ayağı geçmeye çalışalım.

İkinci ayakta işler biraz karışık. Handikap 15 koşuda kilo farklılıkları önemli ve en düşük ile en ağır arasındaki 13 kilo fark sonuca etki edebilecek durumda. Kuponu hazırlayıp tam yayınlayacakken  KUNDAKTEPE hiç geçilmez bilgisi geldi. Bu safkanıda devamlı sölüyorlar ama lderliği alıp kendi temposunu kuramadığı yarışlarda başarılı olması zor. Uzun süre oynadığımız ama peşini bıraktığımızda iki tane kazanan MİLYONER yine şanslı görünüyor. Favori verdiğimiz gün İstanbul'da 41 lira ganyanla kazanacak duruma gelen ama heyecan yapınca kaybeden Alican İnci bu sefer KARAŞÖVALYE ile sürprizi yapabilir. TUĞALP, YAZ AĞASI le TAÇSIZ KRAL eklemesi yapıp beş isimle burayı geçmeye çalıştım.

İkinci Altılının üçüncü ayağında önde yarışı sürdürecek, forse edecek kaçıp bitirecek bir isim yok. Yedici olduğu Bursa yarışında size ARANANKAN önermiştim, o gün kötü koştu ama son yarışında bariyer dibinden yaptığı ataklar oldukça ilgi çekiciydi. YArış hayatının bitmemesi için son üç koşusunda mutlaka iyi bir yerlerde gelmesi lazım, bu formunu yakalamışken safkana kazandırıp tehlike yaşamamak istiyorlar, o yüzden biraz sık koşuyorlar.  Arada kanama problemi yaşadığı için sıcak günlerde tam istenilen randımanı veremese de bu yarış ikinci olursa safkan kurtulacağı, yarış hayatı uzayacağı için yanına rakiplerini de ekledim dört atla burayı geçtim.

İkinci altılının dördüncü ayağında 5 Anne kardeşinden 2 tanesi ilk yarışını kazanmış SEA BREEZE start alıyor. Safkanın Anne kardeşleri Lucky Moment, Unknown Love ve Thats The Moment çok başarılı yarışlar  yapmış  isimler. Bursa'dan gelen haberlerde bu safkan için çok hazır bir tay haberi geldi. Yalnız işin garip tarafı aynı eküriden farklı isme koşan AFTER DOWN da bu gruba düşmüş. Biz kuponda SEA BREEZE Tek bırakacağız ekürinin farklı isme koşan tayı kazanırsa çok sıkıntı olacak.

İkinci altılı beşinci ayak günün bir başka zor koşusu ve önde birbirini bozabilecek isimler buraya denk gelmiş. Bursa'dan gelen haberlerde ise Nurettin Şen'le yarışacak LION FLAG çok iyi koşacak deniyor. Yine ANITA BLAKE için çok iyi durumda ya bir ya iki deniyor. Kanallar farklı olunca çok at duyuyor kafamız karışıyor ama yinede bu iki ismi özellikle öneriyor, başa koyuyor, kalabalık geçiyorum. 

Günün son yarışına geldik ve elimizden geldiğince kısa tutarak burayı geçmeye çalışacağız. 20 safkan arasında seçim yapmak kolay olmadı, yine duyumlar ve çalışmalar birleşti ZOR ZAMAN şablonda ilk sıraya yerleşti. Çim pistteki son yarışları fena değil, süratli isim çok dış kulvardan çıkıyor olsa da girdiği gibi çıkıp dıştan öne kendini atarsa şansı yüksek olacak.  ÖZDEMİRAĞA da notum var ama kısa mesafede ne yapacağı meçhul. Sıralamalar şablonda....

 

2.ALTILI
1.AYAK: 7.2.1.3.6
2.AYAK: 9.11.10.8.2.3
3.AYAK: 9.4.5.6
4.AYAK: 6-SEA BREEZE

5.AYAK: 6.8.2.1.7.5.3

6.AYAK: 9.1.2.8.3.16

BOL ŞANSLAR

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments

Son Tahminler