21.07.2020 SALI KOCAELİ

21.07.2020 SALI KOCAELİ

Bazen öyle acayip işler oluyor ki anlamak için aynı kafada olmak gerekiyor... Bizim kafamızda bugüne kadar hiç kaçmayan AKGÜN'ü, bugün % 50 Agf iken taktik değiştirip önde kaçırma kafasında olamayacağı için, bu adamları anlama şansımız olmuyor. Arkasından AZRA GIRL e biniyor tutta tuta geliyor ayırıp gitmiyor rakibi dışına gelip hakim olunca çalışıp kendini geçen atı yeniden yakalamaya çalışıyor. Anlayacağınız bu adamlar istediğini yapıyor at sahibiymiş antrenörmüş yarışsevermiş umurunda olmuyor. Yarış kurulmaz satılmaz deniyor ya bu tamamen hayal.

Ankara'dan sonra Kocaeli'de nelerle karşılaşacağımızı bilmeden yalnızca ikinci altılıya kuponumu hazırladım.

ÖZDEMİRBEY'İn altıncılıkları kötü görünse de formu bence kötü değil ve her an sürprizi yapabilir.

EYVAH MEHMET çim ve sentetik performansından sonra İzmir'de kaba kuma gidip dördüncülük aldı burada aynı pist koşullarında Mehmet kaya üstünde dikkat.

SUVARI ANGEL (3) için çok iyi koşacak bilgileri geldi. Bugün çüncü birincilik gelecek diyorlar, tabi Murat Gündüzeli bizi satışa getirmezse.

Son ayak Maiden koşuda ikinci olduğu yarışta çıkışta bariyer dibinde sıkışıp kalan EL REY MUNDO koşuyor. BU safkan dıştakilerin içeri doğru yatması nedeniyle grubun gerisine düşmüş, virajdan sonra yaptığı güzel ataklar ile ikinci olurken bir sonraki yarışını çok daha iyi koşacağını göstermişti. Bende bugün geçilmez görünüyor..

STANDART ALTILIM   
1.AYAK:   4.3.5.6.8.10.2
2.AYAK:   2.6.1.12.9.3.10

3.AYAK:   4.8.1.2.3
4.AYAK:   2.1.4.3 

5.AYAK: 
  3-SUVARİ ANGEL
6.AYAK: 
  5-EL REY MUNDO

 

BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments

Son Tahminler