18.07.2020 CUMARTESİ İZMİR

18.07.2020 CUMARTESİ İZMİR

İZMİR 2. Altılı için düşüncelerimizi paylaşıyoruz ama son günlerde kayıplar, kaçanlar, kurgular çok oluyor, düşüncelerimiz oyunu kuranlarla denk gelecekmi göreceğiz.

BLUE THUNDER: Önde süratli gidecek bu yarışta bence öncelikli şanslı. Bir kaç isim liderlik isteyecek, bu yüzden tempo gayet yükselecek,  son yarışlarında tam istediği performansı gösterememiş olsa da önde kaçacak rakiplerinin hemen arkasında iyi bir yer tutup, son metrelerde yarışı ciddiye bindiği anlarda ortaya çıkacak safkan başa koydum.

AMERICAN: Bu safkanın ikinci kaldığı son kısa mesafeli yarışı bir kaç kez seyredince bugün uzun mesafeye çıktığında öndekilere ayak uydurmamak için rölanti gideceğini ve son metrelerde daha güçlü kalıp son yarışına göre daha etkili olacağını düşündüm.  Yinede tek yazmak mümkün değil hepsi çok vasat simler bu safkan başta sonra diğer rakipleri yazılacak.

TURKISH LEGEND: Bugün için öne yakın bekleme yapacak olan,  önde çok süratli gidecek rakiplerini iyi yerde takip edip viraj sonrası sprint yapacak yolu bulursa kazanacak diye düşündüğüm isimdir. EMPEROR SION ve KARAMEHMET rakipleri ama ikiside önde gideceği için bu safkanın şansı bence çok fazlalaşıyor. 

PRINCESS DI: Bursa'dan çok iyi şekilde İzmir'e geldiği bilgisini aldığım safkanın kuponlarda olmasını özellikle tavsiye ediyorum. 

ALTILI
1.AYAK:   3.2.5
2.AYAK:   1.12.13.5 
3.AYAK:   6-TURKISH LEGEND
4.AYAK:   7.2
.3 
5.AYAK:
  12.7.10
6.AYAK:
  6.1.7.12.5.8.10.13 


BOL ŞANSLAR

 

Tahminlerimiz ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
5- Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
6- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

You have no rights to post comments

Son Tahminler